620 CS-problem HITNOOOO

titanic_1

New member
Bok. Prijatelj mi ima navedeni KTM iz 1996god. i kad mu daje das trokira, pri puštanju punog gasa naglo padnu okretaji. Motor se nemože turirati normalno, očito je da ga nešto čuši (koči) rastavija je komplet mašinu i sve je kao iz tvornice karburatori su također u redu. Na motoru je taman izvršen servis ulja i to se desilo nakon izmjene. Radi na odprilike 30% snage a pali normalno. Molim ako netko zna što bi moglo bit da pomogne ili ako znate nekoga tko bi htio pomoć samo mi nemojte reč da ga vozi u servis jer do sad nije bija tamo, pa neće ni od sad.E da napomenem magnet je malo napuka.Hvala!!!  :misli: :misli: :misli:
 
yems said:
opet je vozio nakon izmjene ulja bez da ga je ozracio :?

poz vlasniku  (y)
vozija je do doma nekih 4-5 km dok ga je ozračija jel može bit do toga.
PS. pita san za savjet a ne za ruganje!!!
 
titanic_1 said:
vozija je do doma nekih 4-5 km dok ga je ozračija jel može bit do toga.
PS. pita san za savjet a ne za ruganje!!!

Savjet je da ga vozi u servis kad nezna promjeniti ulje
 
titanic_1 said:
PS. pita san za savjet a ne za ruganje!!!

Ako ne odzračiš KTM-a poslje servisa, a znaš da treba, onda vas obojicu treba i vrijeđati i rugati vam se..... (y)
 
ako ga je vozija do doma znači da nije on mijenja ulje, a to nije vaš problem pita san za savjet ako netko zna a nemojte se ode pravit pametni ni mudrovat ne želim se svađat samo me zanima ako netko zna u čemu je problem.
 
titanic_1 said:
ako ga je vozija do doma znači da nije on mijenja ulje, a to nije vaš problem pita san za savjet ako netko zna a nemojte se ode pravit pametni ni mudrovat ne želim se svađat samo me zanima ako netko zna u čemu je problem.

Sigurno ćeš ga i dobit ovim načinom..... (y)

Kaj ti misliš u čemu je problem.... :misli: