7.Moto Party "MK Vukovar"

Added to Calendar: 27-07-12, 28-07-12, 29-07-12

MK BROD dolazi između ostalog i zbog zajedničkog panoramskog leta.
 
BEŠO - SB said:
MK BROD dolazi između ostalog i zbog zajedničkog panoramskog leta.
(y):sigurnije je  :021: :021:
 
Fracha said:
Vidimo se,makar padale sjekire...bar ispunim jednu svoju želju da konačno vidim Vukovar :D LP

kako stvari stoje izgleda da i ove godine nećeš vidit VUKOVAR barem ovog datuma,imamo partije na isti termin  :LOL: :LOL: ali ako izabereš bilo koji drugi termin javi se bit ćeš naš gost
 
Fracha said:
Vidimo se,makar padale sjekire...bar ispunim jednu svoju želju da konačno vidim Vukovar :D LP

Aj živi bili pa vidjeli....  povest ćeš staru frendicu sa sobom na vožnju... :)
 
kakvo je stanje sa prostorom za kampiranje?!? (može kakva karta ili slike)  :shock:
...jel to tam razminirano ili radite na tome!  :mrgreen:
 
goc said:
kakvo je stanje sa prostorom za kampiranje?!? (može kakva karta ili slike)  :shock:
...jel to tam razminirano ili radite na tome!  :mrgreen:

dosad je održano 6. partija i još niko nije našao minu
P.S. dobro su sakrivene

prostor za kampiranje ogroman možeš birat hladovinu ili sunce tuševi osigurani i naravno WC-u slučaju nužde
 
evo i plakat je napravljen  :021: :021:
 
7. po redu na istoj lokaciji, nadamo se ove godine bez kise...
Zoku i High Voltage znate vec, i ove godine jedan "strani" bend :)) Revolucija iz Zepca iz godine u godinu sve bolji, vec treci put kod nas, zatim premijerno u Vukovaru the Frontiers iz Donjeg Miholjca i Patoka mladi momci iz Tovarnika, Plesacice, potoci piva i ostalih osvjezavajucih napitaka, bogata gastronomska ponuda i jos stosta... dodjite i uvjerite se

plakat2012m.jpg
 
koja je ruta i program defilea?!?
 
goc said:
koja je ruta i program defilea?!?
Defile krece iz kampa (sa aerodroma) vozi se kroz grad do braniteljskog groblja gdje se polaze vjenac i vraca se u kamp.
 
Evo nažalost mi iz Pakraca nećemo doći jel imamo i mi susret na isti datum ali želimo da Vam prođe sve  najbolje!!!!!!!  (y) (y) (y) (y) (y)
 
ja je said:
Evo nažalost mi iz Pakraca nećemo doći jel imamo i mi susret na isti datum ali želimo da Vam prođe sve  najbolje!!!!!!!  (y) (y) (y) (y) (y)

ista situacija i kod nas,a i želje isto samo da nebude :0204: :0204: lakše je  :021: :021: i :piva: :piva: