8 dana Balkana!

Jura, izbacija si putopis u pravo vrime i odradija odličan posal.  :djed: Vidi se da si iskusan putopisac... :wink:
Evo nek' tvoj putopis prati i jedan naš kratak video... (y)

Tour the Balkans
 
Odlično Jura (y), a zakaj ja nisam išel z vama nemam pojma :misli:, iako sam prošle godine sve to obišel osim Soluna.Vidim da ste spavali na srednjem Vodnom, nisam videl ni jednu sliku sa zgornjeg Vodnog kod križa :misli:. Od Kukeša prema Skadru trebali ste proći po auto putu, brutala, kilometarski zavoji kroz planinske klance...
 
jessy said:
Odlično Jura (y), a zakaj ja nisam išel z vama nemam pojma :misli:, iako sam prošle godine sve to obišel osim Soluna.Vidim da ste spavali na srednjem Vodnom, nisam videl ni jednu sliku sa zgornjeg Vodnog kod križa :misli:. Od Kukeša prema Skadru trebali ste proći po auto putu, brutala, kilometarski zavoji kroz planinske klance...
Da, zasto nisi isao? Rekao si se javiti nakon naseg razgovora i vise se nisi javio....  :misli: tu cestu smo prosli zato je i napisao da ne moze vjerovati kako se raduje Albanskim cestama nakon Kosovarskih koje su ajme... :mrgreen:
 
Mislim da sam još bio na godišnjem. Ali mogli bi slijedeće godine organizirat neku mušku vožnju možda Rumunjska, Bugarska...
Na karti onda nije dobro ucrtana ruta, jer auto put ide južnije prema Lezhe pa onda lijevo na magistralu prema Skadru
 
Fino. fino (y), samo neznan ko je ko :misli:, znan jedino Crnog konjanika. :?
 
jessy said:
... Od Kukeša prema Skadru trebali ste proći po auto putu, brutala, kilometarski zavoji kroz planinske klance...

Cesta je zakoon, malo smo si dali oduška nakon onih prije cesta :mrgreen:

Zog said:
Fino. fino (y), samo neznan ko je ko :misli:, znan jedino Crnog konjanika. :?

Na početku piše tko je na čemu, pa ćeš lako skužiti :wink:
 
jessy said:
Mislim da sam još bio na godišnjem. Ali mogli bi slijedeće godine organizirat neku mušku vožnju možda Rumunjska, Bugarska...
Na karti onda nije dobro ucrtana ruta, jer auto put ide južnije prema Lezhe pa onda lijevo na magistralu prema Skadru
Za sljedecu god vec dogovoreno Srb-Rum-Bug-Srb-BIH-Cro... vec imamo i rutu... samo kad usuglasimo go budem izvrsio rezervacije smjestaja... Zubakis, Josko i ja smo sigurni. Jura je jednostavan, ako mu bude odgovaralo ide ako ne on odma kaze... kod njega nema kompliciranja...  :) kad odredimo tocno polazak javim ti tocne pojedinosti pa ako si za dobrodosao...  (y)
 
paranoid said:
Za sljedecu god vec dogovoreno Srb-Rum-Bug-Srb-BIH-Cro... vec imamo i rutu... samo kad usuglasimo go budem izvrsio rezervacije smjestaja... Zubakis, Josko i ja smo sigurni. Jura je jednostavan, ako mu bude odgovaralo ide ako ne on odma kaze... kod njega nema kompliciranja...  :) kad odredimo tocno polazak javim ti tocne pojedinosti pa ako si za dobrodosao...  (y)
kolko km i kolko dana :misli:
 
Zapru said:
kolko km i kolko dana :misli:
To ti je cca 3000 km i min 7 dana
 
Zapru said:
kolko km i kolko dana :misli:
[/quote
jessy said:
To ti je cca 3000 km i min 7 dana
]

Da to ti je osam dana tj. sedam nocenja a za kilometre neznam na pamet ali tu negdje...  (y)
 
Jura svaka čast na putopisu ! (y)
Ja nisam siguran da smo kroz Tiranu prošli za pola sata, meni se činila vječnost... pogotovo prolazi kroz kružne tokove i guranje sa svih strana. :mrgreen: A i ono lutanje po Grčkim planinama uz onu kišu i izbombardirnu cestu sa kamenjem i rupetinama bila je avantura. Jebem ti GPS koji sam poslušao. Sorry na tome.
 
paranoid said:
Za sljedecu god vec dogovoreno Srb-Rum-Bug-Srb-BIH-Cro... vec imamo i rutu... samo kad usuglasimo go budem izvrsio rezervacije smjestaja... Zubakis, Josko i ja smo sigurni. Jura je jednostavan, ako mu bude odgovaralo ide ako ne on odma kaze... kod njega nema kompliciranja...  :) kad odredimo tocno polazak javim ti tocne pojedinosti pa ako si za dobrodosao...  (y)

Vi opet na Balkan, a jeste Balkanci... (y) Ja bi do Gibraltara i natrag preko unutrašnjosti Španjolske i Francuske doma.
 
crni konjanik said:
Vi opet na Balkan, a jeste Balkanci... (y) Ja bi do Gibraltara i natrag preko unutrašnjosti Španjolske i Francuske doma.
to je pre fancy za nas...  :LOL: :LOL:
 
crni konjanik said:
Vi opet na Balkan, a jeste Balkanci... (y) Ja bi do Gibraltara i natrag preko unutrašnjosti Španjolske i Francuske doma.
Idemo se zarakijat do Sunny beach u Bugarskoj, pa kući...8)
 
crni konjanik said:
Jura svaka čast na putopisu ! (y)
Ja nisam siguran da smo kroz Tiranu prošli za pola sata, meni se činila vječnost... pogotovo prolazi kroz kružne tokove i guranje sa svih strana. :mrgreen: A i ono lutanje po Grčkim planinama uz onu kišu i izbombardirnu cestu sa kamenjem i rupetinama bila je avantura. Jebem ti GPS koji sam poslušao. Sorry na tome.

(y)
Ona prečica u Grčkoj mi je bila OK, treba i to vidjeti :wink:
 
Nisan u zivotu isao duzom precicom...  :mrgreen: :LOL: al da je bilo lijepo je...  (y) naravno pricam o krajoliku jer cesta i uvjeti na istoj bili su daaaaaleko od lijepog...  :LOL: