8.moto susret "Bike and rock Days" MK Highlanders 30.05.-02.06.

Added to Calendar: 30-05-13, 31-05-13, 01-06-13, 02-06-13

Pohvala klubu ,
Sve super .. (y)
bajkerypore1613110.jpg

bajkerypore1613108.jpg


bajkerypore1613103.jpg
 
Veliko hvala svim MC,MK klubovima,svim free ridersima kao i svima ostalima koji su usprkos kiši i  :censored: vremenu došli i svojim prisustvom napravili pravi štimung u Brajdicama :naklon:

P.S. kako je kiša nezaobilazni dio našega susreta mislim da ćemo ga od ove godine nazvati "Bike,rocks and rainy day"
 
Da se i ja prijavim  :mrgreen:
Bilo je  :0648: :0648:

Znate da ja vas volim i da je meni uvijek super s vama, ali bilo je bas dobro  :mrgreen: Marjanu i svim ostalim dečkima puno hvala, fešta je bila super. Nazalost, subotu smo morali doma, pa nismo bili na onom sto jos da je svoju car, a to su Beredine, bakalar i ostalo  :mrgreen:

Kiš ko kiša, pralo nas malo, ali dobro je  :mrgreen: Sreća pa je počela u petak kad je taman svirka završila, koja je btw, bila jebeno najbolja svirka koju sam ja cula od nekog benda.
Night express - Dečki su raturili.  (y) (y)  ALi zbilja. Predobri  :0648:

Do iduće godine, pozdrav  :mrgreen:
 
Super smo se zabavili bez obzira na kišurinu.
Zabranjeno pušenje je rasturalo kao i uvijek..legende su !!
I ostali bendovi u subotu su bili super.
Čevapi odlični !
(y)
 
High 46 said:
mlada damo i  :0648: tebe

ah  :mrgreen:

nadam se uskoro nekoj reprizi u većem broju deda  :mrgreen:
 
Samo jedna napomena vezano uz tu kisu.
To je tradicija na MK Highlanders. Bez kise kao da se nije ni dogodilo. Pomirite se s tim.
I bas zato je to susret koji se ne propusta!  :angel:

Nazalost nismo mogli doci u petak, al smo nadoknadili u subotu  :mrgreen:
Super kao i svake godine  (y)

Al ste nas ove zajebnuli pa nismo isli oko nego pored najmanjeg kruznog toka na svijetu. No, oprosteno vam je zato jer smo se morali prosvercati izmedu stupica i rampe na parking  :LOL:

Slikice i filmic kad stignem editirati