9. Karavana Prevlaka -Vukovar 2016. godine

piljun said:
Pa jel se nemože nikako dogovorit izlazak bar u zg . Mislim da bi pun kurac ljudi to koristilo

potpisujem
poprilično je neugodno vozit hladnu dionicu Povratka u komadu Vukovar - Zagreb ili dalje  !
 
kikser said:
Radi se radi ,,,crta ,telefonira ,uglavnom je skoro sve isto kao godinu prije .
U Petrinji se ne ide u vojarnu nego se krade malo vremena i
ide se na Kutinu,Novsku, Lipik ,Pakrac,Okučani Novu Gradišku i Požegu !!!!
Vlak iz Vinkovaca ide 19.11. u jutarnjim satima ,.

Molio bih NAŠU DRAGU ISTRU I PRIMORJE AKO JE MOGUĆE DA JAVE SE RADI VLAKA KOJI IDE IZ OSIJEKA ZA RIJEKU ,pošto je prošle god .bilo samo 5motora ,da se ne vuku vagoni i radnici za tako mali broj motora .
Ako je moguće da se nekako usaglasite kolíko bi vas bilo iz toga dijela Hr .Možes sms 098312877.

Original program sa satnicama  do kraja tjedna !!!!!!!!

Pitanja i komentari ,Đani odgovara  :LOL:

Kojeg tjedna?  :mrgreen:
 
toma said:
potpisujem
poprilično je neugodno vozit hladnu dionicu
toma said:
potpisujem
poprilično je neugodno vozit hladnu dionicu Povratka u komadu Vukovar - Zagreb ili dalje  !
Povratka u komadu Vukovar - Zagreb ili dalje  !
Čitam temu od prve Karavane, vozio jednu, otpratio dvije...ne znam kad se nije povuklo pitanje-zašto ne Zagreb iskrcaj, zašto ovo, ladno je...voziš se kroz tmurna slavonska sela, djeca, mahom sirotinja je to, maše ti, veseli se, i to te grije! Pomislim, koga ti zavaravaš, bolje da si dao nekoj obitelji tih 300-400 kn što sam zdrobio da njih "grije" oko srca ali shvatim da to nije bit, bit je da se ne zaboravi! Bit je da se tim ljudima pokaže i demonstrira da nisu baš od svih zaboravljeni, i da prenesu to toj djeci i da se vozi dalje...
Da, bilo bi zgodno da se najkrvaviji dio rata nije vodio dok je bilo hladno, da nam EU financira Karavanu, pa da se bira mjesto iskrcaja, ukrcaja, toplice, soba s pogledom, menu za ručak, ali tomu nije tako, i to nije bit, bit je da se smrzneš kao i oni 1991. zbog kojih imamo pravo na motori.HR, i reći tko što želi, izgledsti kako želi, i vjerovati u što hoće, meni to prosvjetljenje dolazi kroz smrzavanje u studenom, uoči 18.-og!
P.S. ovo je samo moje mišljenje, nemam veze s organizacijom Karavane, forumom, strankom ni klubom-čisti osobni utisci.
P.S. 2. mislim sa je najhladnija dionica tamo Obrovac-Slunj, pa onda ekipi od Karlobaga/Rijeke-Karlovca, a ostalo je laganica, osim ak nisi u krivoj temi.
 
Mislim da se mješaju kruške i jabuke !
Govorim o Fizičkoj spremi pojedinih motorista  koji  bi također željeli na ovaj način  odat počast žrtvama  ali su možda : stariji , slabijeg zdravlja ili slično da im se izađe u susret ako je to moguće !
Lakše je vozit u 12-om mjesecu povratnu dionicu  kad imaš 20 nego 50 godina(ili više )
Veterani motoristi domovinskog rata stare i i bit će sigurno vremenom slabiji to je jednostavno tako ,i ako će ih se htjet jednog dana vidjet u koloni jasno je da će se trebat ponavljam jednog dana osigurat lakše sudjelovanje  !
To zaista nije uredu uspoređivat sa pietetom ! 
 
toma said:
Mislim da se mješaju kruške i jabuke !
Govorim o Fizičkoj spremi pojedinih motorista  koji  bi također željeli na ovaj način  odat počast žrtvama  ali su možda : stariji , slabijeg zdravlja ili slično da im se izađe u susret ako je to moguće !
Lakše je vozit u 12-om mjesecu povratnu dionicu  kad imaš 20 nego 50 godina(ili više )
Veterani motoristi domovinskog rata stare i i bit će sigurno vremenom slabiji to je jednostavno tako ,i ako će ih se htjet jednog dana vidjet u koloni jasno je da će se trebat ponavljam jednog dana osigurat lakše sudjelovanje  !
To zaista nije uredu uspoređivat sa pietetom !
Onda za koju godinu tam i natrag z vlakom?
Bilo je godina kad je bilo šljiva, prošla je bila super i možda zbog toga je bilo samo 5 motora do RI z vlakom ?
Prognoza je važna!
 
Uglavnom, Slavonski Brod i MK "Brod" su spremni za doček Karavane 17.11.(četvrtak) ,  a ja sam kao i ranijih godina dolje već 11.11. Vidimo se  (y)
 
mg749ie said:
Onda za koju godinu tam i natrag z vlakom?
Bilo je godina kad je bilo šljiva, prošla je bila super i možda zbog toga je bilo samo 5 motora do RI z vlakom ?
Prognoza je važna!

:LOL:  (y)
 
Čeka se odobrenje za jedan ili dva vagona koja bi se prikopčala zadnja u kompoziciju i tako isto ostavila u Zg na istovar..
Narode ovo nije tako jednostavno ,isto tako ne može to 5mj unaprijed nego evo sad u ovo vrijeme. 99%Dobit ćemo i to.
NA VRIJEME ĆE BITI ;CIJENA ,VOZNI RED I SVE OSTALO.
Pratite forum ,i tko je na fb https://www.facebook.com/groups/1380600442181808/
 
Pozdrav!
Možda ću vam se pridružiti putem! Idem iz Rovinja pa me zanima postoji li ruta s prenoćištima kako bih se mogao organizirati? Prije svega da znam gdje vas mogu očekivati.
Ukoliko budem išao, svakako ću koristiti vlak do Rijeke za povratak.
 
IGORVUK said:
TI IZ ROVINJA..GDJE SE MISLIS PRIKLJUCITI KARAVANI...

Pa to pokušavam i ja saznati jer nigdje još nema rute. S tim da ni ne znam idem li. Moram prvo napraviti plan, a bez rute nema ni plana.
Čekam odgovor nadležnih pa ćemo se čuti/dogovoriti.
 
Okkk...i ja bih išao.cekam detaljnije informacije...(lajkaj fb stranicu ISTRA "Bikeri na cesti"
 
kikser said:
Čeka se odobrenje za jedan ili dva vagona koja bi se prikopčala zadnja u kompoziciju i tako isto ostavila u Zg na istovar..
Narode ovo nije tako jednostavno ,isto tako ne može to 5mj unaprijed nego evo sad u ovo vrijeme. 99%Dobit ćemo i to.
NA VRIJEME ĆE BITI ;CIJENA ,VOZNI RED I SVE OSTALO.
Pratite forum ,i tko je na fb https://www.facebook.com/groups/1380600442181808/

(y)
 
balky1 said:
Pa to pokušavam i ja saznati jer nigdje još nema rute. S tim da ni ne znam idem li. Moram prvo napraviti plan, a bez rute nema ni plana.
Čekam odgovor nadležnih pa ćemo se čuti/dogovoriti.


mislim da ti je najbolje doći u Petrinju  (y)