9. susret maxi skuteraša 20.-22. 09 2013. Krk

Maxi pozdrav!
Evo da  predstavimo i program događanja na maxi meetu koji  se ove godine na zatvaranju sezone održava na Krku. Ovo je 3 maxi meet u organizaciji hrvatskih maxiskuteraša , a ukupno 9 maxi meet od 2010 kada je tradicija započela. Krenimo redom:

Vrijeme održavanja: 20.-22. 09 2013.

Mjesto održavanja:  Otok Krk

PROGRAM

1. Dan  ( Petak 20.09 2013)

- Od 12 sati okupljanje u hotelu Depadansa Marina Hoteli Omišalj http://www.hoteli-omisalj.hr/
- 19:00 večera ( švedski stol ) druženje uz razgovor

2. Dan ( Subota 21. 09 2013 )

- 09 – 10 doručak (švedski stol )
- 10:00 panoramska vožnja do grada Krka
- Posjeta KRK MOTO-u zastupniku KYMCO za RH sponzoru meeta do 13:00
- Vožnja prema Vrbniku ( u planu degustacija vina )
- 15:00 dolazaku Njivice parkiranje na rivi i mogučnost vožnje maxiskutera iz palete KYMCO
- tu će biti organiziran piknik u organizaciji TZ KRK , kupanje(  :LOL: ) i druženje po želji  18:00 povratak u Omišalj       
- Večera i zabava na terasi NIGHT ADRIATIC uz hotelsku glazbu i pivo po posebnoj cijeni
-
3. Dan (Nedjelja 22. 09 2013.)

- Doručak i oko 10:00 tradicionalno zajedničko fotografiranje i povratak prema mjestu stanovanja

CIJENA

Cijena smještaja na bazi polupansiona ( doručak + večera oboje  švedski stol) u dvokrevetnoj sobi  je 30€/osoba/dan

U cijenu je uračunata i zabava sa glazbom

Rezrvirati se može na tel koji se može pronaći kada otvorite link ili na [email protected] , [email protected] prilikom rezervacije nije potrebna uplata akontacije.Napomenuti da je to rezervacija za 9. maxi meet


Kako bi rekli naši SLO MAXI prijatelji VABLJENI!!!!
 
Rabljani ide li se i u kojem broju?
Nesto razmisljam da mi sibencani dodjemo do Raba u petak predvecer, napravimo desant na Gardens pa u subotu ujutro se prebacimo na Krk... Ili da ipak nadjemo bolji, pravi restoran  :jesus:
 
kako sam rekao ..mi idemo čoporativno luftićima...ako bude južine..a za Gardens pitaj tamo...