9. Winter Party MK Free Riders, Maribor, Slovenija 10.01.2009.

Added to Calendar: 10-01-09

Zlatko said:
To mi je bilo čudno, jer je na Motosvet - u pisalo da su Kurenti došli sa motorima, a od motora ni m.. :misli: Vidio sam ih da su sjedili za stolom iza mene. Znači vratili su motore i došli autom...

Evo i dokaza:
1. Ditner
2. MK Kurent
3. MC
 
FREE RIDER MARIBOR said:
Evo i dokaza:
1. Ditner
2. MK Kurent
3. MC
Ma nisam ja sumnjao da nisu bili, ako je tamo na forumu pisalo da su bili, i ako si ti rekao da su bili.. Kazao sam da ih nije bilo kada sam ja došao.. ( i otišao  :mrgreen: ) (y)
Na kraju krajeva, nisam došao motorom da bih se time dokazivao ( ne znam kome i čemu, jer se ionako vozim cijelu godinu.. ), nego zato što je bilo OK vrijeme, i da isprobamo opremu od moje drage koju smo nema dugo nabavili, za Elefantentreffen..  8)
 
Veliki pozdrav Zlatku kojeg sam imao prilike osobno upoznati, svaka čast na takovom pothvatu, na -10 napraviti toliko kilometara, to ipak nije mala stvar...
 
biker-mb said:
Veliki pozdrav Zlatku kojeg sam imao prilike osobno upoznati, svaka čast na takovom pothvatu, na -10 napraviti toliko kilometara, to ipak nije mala stvar...
... a mene??? tko fućka... da mu nisam grijala guzu, ne bi stigao niti do lijevog ćoška....
 
Jooj, ispričavam se...veliki pozdrav i Zlatkovoj suvozačici, jer sa takvim suvozačem se može daleko stići...

Pozdrav!
 
.:auuu:......hehe......... :LOL: :LOL:
................ništa bez kaveza..... :dance:
Sve su to posljedice...:drunk: 
 
biker-mb said:
Veliki pozdrav Zlatku kojeg sam imao prilike osobno upoznati, svaka čast na takovom pothvatu, na -10 napraviti toliko kilometara, to ipak nije mala stvar...
biker-mb said:
Jooj, ispričavam se...veliki pozdrav i Zlatkovoj suvozačici, jer sa takvim suvozačem se može daleko stići...

Pozdrav!
Pozdrav i Vama! (y)

bikerica-mb said:
.:auuu:......hehe......... :LOL: :LOL:
................ništa bez kaveza..... :dance:
Sve su to posljedice...:drunk: 
Cure u kavezu su bile najbolje..  :mrgreen: