... Pending

Status
Not open for further replies.
nisaaam. :| nisi mi rekao jel piješ neku određenu vrstu pive ili?
 
Anita said:
nisaaam. :| nisi mi rekao jel piješ neku određenu vrstu pive ili?
ma jiooooj...ja sam dečko koji se prilagođava na sve....nisam zahtjevan....samo da je ono bitno.......ALKOHOL :cool: :shock: :mrgreen:
A ja budem spravio neku lajc večeru :wink:Ipak sam slavonac,..a nama je najbitnija klopa! :mrgreen: :wink:
 
Faber said:
Anita said:
nisaaam. :| nisi mi rekao jel piješ neku određenu vrstu pive ili?
ma jiooooj...ja sam dečko koji se prilagođava na sve....nisam zahtjevan....samo da je ono bitno.......ALKOHOL :cool: :shock: :mrgreen:
A ja budem spravio neku lajc večeru :wink:Ipak sam slavonac,..a nama je najbitnija klopa! :mrgreen: :wink:
oke samo da ne bude jako masna;moram pazit na liniju :LOL:
 
Anita said:
Faber said:
Anita said:
nisaaam. :| nisi mi rekao jel piješ neku određenu vrstu pive ili?
ma jiooooj...ja sam dečko koji se prilagođava na sve....nisam zahtjevan....samo da je ono bitno.......ALKOHOL :cool: :shock: :mrgreen:
A ja budem spravio neku lajc večeru :wink:Ipak sam slavonac,..a nama je najbitnija klopa! :mrgreen: :wink:
oke samo da ne bude jako masna;moram pazit na liniju :LOL:
hahahahha! a legenda si!
Pa bolje kad je masno i ljuto! :roll: ništa..onda za tebe neke ribice s gradele :wink:
 
Faber said:
Anita said:
Faber said:
Anita said:
nisaaam. :| nisi mi rekao jel piješ neku određenu vrstu pive ili?
ma jiooooj...ja sam dečko koji se prilagođava na sve....nisam zahtjevan....samo da je ono bitno.......ALKOHOL :cool: :shock: :mrgreen:
A ja budem spravio neku lajc večeru :wink:Ipak sam slavonac,..a nama je najbitnija klopa! :mrgreen: :wink:
oke samo da ne bude jako masna;moram pazit na liniju :LOL:
hahahahha! a legenda si!
Pa bolje kad je masno i ljuto! :roll: ništa..onda za tebe neke ribice s gradele :wink:
oko onog da je bolje kad je ljuto se slažem,ali za ovo 2.baš i ne.summa sumarum meni onda ribice. :p
 
hehe :)
Ama dobro..ali..ovisi što masno...na što misliš...meni je pojam masno...ono mast od pečenja! e to je masno.....dobro i čvarci su masni! :mrgreen: :mrgreen: mislim...sad sam zbunjen... :mrgreen: :mrgreen:
ali mi je miješna rasparava koju vodimo loool! :mrgreen: :mrgreen:
 
da,čvarci jesu masni.mislila sam na masno meso :ludjak:
 
Anita said:
da,čvarci jesu masni.mislila sam na masno meso :ludjak:
.."rukuju se rukuju oni koji putuju,kad se dvoje rastaju oni zorom drugujuu..."ZANA e tak sam i ja drugovo sa čvarcima :mrgreen: više ih nejedem :mrgreen: :wink:
 
:LOL: dobra dijeta nema šta!!!
 
a dobro,ako tvoja mama tako kaže.. :D a šta radiš?
 
de provjeri PP.
radim na plaži..iznajmljujem ležaljke i suncobere i te dumine...natežem se sa babama i tako...jebo majku dolaze nam gosti kojima je 10 kuna puno za dat za cijeli dan za ležaljku!! ajmeee....najebali smo! :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.