999 baterija...ducati

podkafe

New member
pozdrav
kako se makinja grije..voltaža raste....do 15.5....malo kiseline isteklo...
regulator napona?
zna li ko....?
 
a sumnja san......sad još gore...... :mrgreen: :mrgreen:dan kontakt....taknen start....a on vergla li vergla sam....ajme
 
podkafe said:
a sumnja san......sad još gore...... :mrgreen: :mrgreen:dan kontakt....taknen start....a on vergla li vergla sam....ajme

Pa on uvik vergla sam?

Ne tribas drzat start?
 
Pa on ima servo paljenje.Stisneš i pustiš.Ak buš i dalje stiskal gumb ko na klasičnim motorima sjebal buš anlaser.Pa pišu ti uputstva na rezervaru. :misli:
 
protman said:
Pa on ima servo paljenje.Stisneš i pustiš.Ak buš i dalje stiskal gumb ko na klasičnim motorima sjebal buš anlaser.Pa pišu ti uputstva na rezervaru. :misli:
(y)
 
Ja bi zabranio ovakve teme, samo ruše ugled ovom motoru. :mrgreen:
Vozim Dukca već 10 godina i nikad nisam iskusio ništa od toga što vi često pišete.  :shock:
Ili je sve do vas koji vozite, a jednostavno niste rođeni da živite s takvim motorom pa vas on sam odbacuje kao kad organizam odbacuje strano tkivo... ili parazita.... 8)




:LOL: :LOL: :LOL:

Bit će da je regler, bar po onom što pišeš....
 
Nisan sileđija.....ima bolji tretman od pape....samo se izgasija....i zbogon....gori eobd ....i to je to
 
podkafe said:
Nisan sileđija.....ima bolji tretman od pape....samo se izgasija....i zbogon....gori eobd ....i to je to

Ako ti je napon bija onoliki, regler ti je sigurno gotov. Ako ti je napon bija onoliki, velika je vjerojatnost da ti je sprzija bateriju.

Ako ti vrti, a ne pali, jel vrti sporo ili brzo? Ako vrti sporo, kompjuter mu uopce ne da iskru (ne znam koliki je minimum okretaja).

Ako ti je baterija koja nije Yuasa, kupi novu Yuasu (osim ako nemas litij-ionsku bateriju, na nju ce isto palit uredno). Ducati trazi veliku udarnu snagu baterije za upaliti.

Kad ostanes bez rjesenja, nazovi Antu Jukica, on ti je u Solinu i on ce ti ga upalit: http://www.salonamoto.com/

 
Ja sam  na 749 imao yuasu - bila okej, ali je i kao svaka druga trebala redovno nadopunjavanje ako bajk duže stoji - alarmni uređaj ju iscrpi.

Na Multostradi imam (ne svojim odabirom) neki navodni kRRš od baterije, nešto najjeftinije, ali sam je redovito održavao preko zime - dakle baterija ostaje na bajku, ali na punjaču na "održavanju" i preživjela je zimu i danas pali besprijekorno, a treba ipak okrenuti iljadu kubika na 2 cylindra. Kod paljenja uvijek ako ne kresne od prvi put (ako batteriya nije 100 % - pa i ako je) moraš malo pričekati da se akumulator sabere pa opet stisni paljenje. Pazi da ne držiš dugme za paljenje jer Dukac pali automatišen, kao što su ljudi pisali, kao što i znaš.

Papu previše paze pa nekad izgubi smisao za stvarnost i istinu Evanđelja.  (y)


Ali što bolja bateriya to bolje - definitvno.