A zašto trokira kad je ladna

sono

New member
fino ti ja ujutro svoju yamahicu upalim (yz125) i moraš malu pustit da odradi minimalno 5min. i onda kad kreneš i tad trokira sve dok joj ne odvrneš gas do kraja i malo ga držiš,a onda kad beba prokine.......
Ali zašto ladna trkokira!??!!?? :D
 
to se meni isto desavalo na KTM prvih 2-3 sata voznje trokira i onda procepi kao da mu NOS ukljucis stali je to?????????????????
 
Znao sam ja da će moj drug Stanko pročepit jednu pametnu 8)
 
sredil ti ikada ono sto ti je CR sam iz druge saltao u 4 to nikom nije jasno bilo a svi smo svojim ocima vidili i probali
 
o onoj tvojoj hondi cr250 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
danas su su goran i ernad polomili ko konji krenuli u tuzlu poreko mildija i izlete u onoj jednoj krivini....slicno kao ti i ja na mom crossu na kiseljaku
 
ma ebo te cr,eno ga leži u garaži,odsad vjerujem samo u yamahu. ne spominji više cr-a ovdje je riječ o yamahi
 
drug znas kako se friziraju kawasaki suzuki i yamaha i honda
pa lako samo APRILIA napises na njima.A yamaha ti je prava zwer kupit cu ja ono KTM 350 slabo ide jedan mu ventil kriv ali cemo to sredit pa ga onda probas
 
ma ebo i austriju i italiju.bez japanaca nemas nista. znaš gdje ću ja napisat aprilia na bebi
 
ma okacim ja japance na qu*** gdje ce covjek od 1m visine pravit dobre crosseve
 
de reci kad je italijan napravio dobeu crossericu. oni samo znaju pizze pravit,a vec su ima švabe ukrale recept- WAGNER PIZZA
 
sono said:
de reci kad je italijan napravio dobeu crossericu. oni samo znaju pizze pravit,a vec su ima švabe ukrale recept- WAGNER PIZZA

MXV 450....


pogledaj si zadnjinewz na aprilialand.com i slini...


450 cc... 2 cilindra
 
talijani sve znaju cije su koje su cure najbolje?talijanke tako i motori!!!A winder ti je dao najveci dokaz na svijetu imas ga u dvije verzije cross i super moto pa si biraj vecerasnji san po cesti ili suma
 
ooo,pa da zaboravi na te modele,to je jedino od aprilie sto mi se svidja,ostalo je shit
 
jooooooooooooooj a do juce htjeo RX da uzme :hug:
 
ma znam motom mu je plave boje a plavi se motori nemogu registirati ovdi kod na a uz to trosi i 15l pa se ne isplati voziti do prve tehnicke stanice :wink: :mrgreen: :wink: :mrgreen: :wink: :mrgreen: :wink: :mrgreen:
Tako je kad kupuju te poluproizvode pa ih moras usavsavat u kocnoj radinosti.Ktm fino ima svu instalaciju razvedenu pa kad ga odlucis registrirati spojis svjetlo i sve ok.A taj motorima zicu za gasenje i nis vise....
 
ajde ba stanko ne kenjaj kad ti je dao yamahu da probas srce ko vikendica jebiga nemoj srat na yamahu misim zwer mu je bike kad napravis KTM-a idite u sumu i da vidimo a mom drugu deji cemo dat APN 6 s i vi ste obadvojica u blatu SLABI STE ZA NJEGA


SLABBB AL SKROZZ!!!!
 
uhh kako vas je lijepo slusat :D
ma kod sonija je extra motor
a dobar je i kod rodje mi 8)
ne znam sad koji je brzi to vi sigurno znate ;-)