AAC Hungaroring 27.-29.04.

piranello

New member
Da vidimo 'ko od vozača iz Hrvatske ide u Mađarsku na utrku Alpe Adrije na Hungaroring ovaj vikend? :misli:

Ova utrka se ne boduje za PH, al po pričama bit će znatno više vozača iz Hrvatske nego što je to bilo prošle godine! (y)

Staza je što se fotografiranja tiče vrhunska (cijeli krug se može iz unutarnje strane proć tokom treninga i utrke) tako da će biti odličnih fotki pa da imamo i temu za objavit! :wink:

 
Cast mi je obznaniti da je gospodin Kranjec usvojio minimum madjarskog i ozbiljno radi na doticnoj stazi, a u prolazu ostalima samo vikne "servus"

:jesus:
 
vlucic said:
Cast mi je obznaniti da je gospodin Kranjec usvojio minimum madjarskog i ozbiljno radi na doticnoj stazi, a u prolazu ostalima samo vikne "servus"

:jesus:

Sam nek treniraju, sad ujutro je još jedan slobodan trening od 30 minuta!

Evo ja tek danas pičim oko 14 sati za Mađarsku jer posao nije dozvolio da odem ranije sa svojom ekipom!
Ja bio prošle godine 2 puta na Hungaroringu i od madjarskog ne znam apsolutno ni jednu riječ niti imam želju naučit koju! :mrgreen:
 
piranello said:
Sam nek treniraju, sad ujutro je još jedan slobodan trening od 30 minuta!

Evo ja tek danas pičim oko 14 sati za Mađarsku jer posao nije dozvolio da odem ranije sa svojom ekipom!
Ja bio prošle godine 2 puta na Hungaroringu i od madjarskog ne znam apsolutno ni jednu riječ niti imam želju naučit koju! :mrgreen:

Navodno Šaban Mato jurio jučer 2;01 jedan krug ostalo 2:03,2;04  :shock: :shock:
Ako je to to onda je brži od većine RVATA U STOCK 1000
 
antefz6 said:
Navodno Šaban Mato jurio jučer 2;01 jedan krug ostalo 2:03,2;04  :shock: :shock:
Ako je to to onda je brži od većine RVATA U STOCK 1000
Navodno Šaban Mato slago šator cijelo prijepodne! :mrgreen:

A ako vozi to vrijeme onda bi mogel i na postolju završit u nedjelju! (y)
 
antefz6 said:
Navodno Šaban Mato jurio jučer 2;01 jedan krug ostalo 2:03,2;04  :shock: :shock:
Ako je to to onda je brži od većine RVATA U STOCK 1000

Ako Mato zaista vozi tak brzo i ako spusti na kvalifikacijama ispod 2:00 onda je po meni među prvih 5-6 na startu 600SST! (y)
 
piranello said:
Ako Mato zaista vozi tak brzo i ako spusti na kvalifikacijama ispod 2:00 onda je po meni među prvih 5-6 na startu 600SST! (y)


....... i ako se ne napije prije kvalifikacija  :mrgreen:
 
jel zna ko jel je isa gigi gore
 
Mato juri: http://motoplus-web.com/forum/viewtopic.php?p=22305&sid=f509fceff6dfcb92e088bd32830a4300#22305

:ples:  :D