Africa twin!!!

stipe said:
Pa ako je to obicna pumpa, zar se ona ne moze pripasat s bilo cega.... :?: npr. neka jeftina......

Meni privremeno pomogla ona pumpica s crijevom od PENTE!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Kanister u ruksak i na ledja. Gravitacija ce rijesit ostalo. :wink:
 
nisam mekanik pa neznam da li ide nešto slično. ovo što sam naveo ipak je najjednostavnije, a postoji još jedna mogućnost prćkanja sa strujom bez tih platina - više info kod g. Sekola ( servis Honde )
 
GussRadWixer said:
Kanister u ruksak i na ledja. Gravitacija ce rijesit ostalo. :wink:

probalo se i to,ali kod >Africe ne pali!Naime frge su previsoko "u" rezervoaru!!! :idea:
 
Ma OK shvatio sam - ako se ikad dokopam africe twin mjenjam pumpu ili nosim bilo kakvu rezervnu!!!!!!!

Ali pregledavanjem oglasnika nisam naletio na mlađu od '96, a to mi se čini dosta staro iako za africu tvrde da je nepoderiva!

Nađite mi nešto, u pomoć, help, u po... :mrgreen:
 
Dylan said:
Ako razumjete njemački, bacite pogled na ovu stranicu:
http://www.africatwin.de/faq/faq_benzinpumpe.htm#unterdruck_1

A ako ne???
 
Bla, bla, bla o uzrocima kvara i zamjeni originalne pumpe drugom s Yamahe ili KTM-a. Tesko da ces nac zrtvu koja ce ti to sve prevest. ;-)
 
GussRadWixer said:
Bla, bla, bla o uzrocima kvara i zamjeni originalne pumpe drugom s Yamahe ili KTM-a. Tesko da ces nac zrtvu koja ce ti to sve prevest. ;-)

Hvala Gusta. :D
 
shadow.. ako te H*beno zanima sta pise na ovoj stranici javi se pa se isprinta i onda ti ja na jednoj kavici sve prevedem (procitam)... :)
 
sasha19_81 said:
shadow.. ako te H*beno zanima sta pise na ovoj stranici javi se pa se isprinta i onda ti ja na jednoj kavici sve prevedem (procitam)... :)

ZAboravija si mu reć šta još ide uz kavicu...janjetina za tebe i 3 jača prijatelja koja će te dovest autom, poklon za dragu kojoj je brzo rođendan, i da ti samo malo posudi karticu da nešto vidiš par dana... :twisted: :mrgreen: :D :p
 
alien said:
sasha19_81 said:
shadow.. ako te H*beno zanima sta pise na ovoj stranici javi se pa se isprinta i onda ti ja na jednoj kavici sve prevedem (procitam)... :)

ZAboravija si mu reć šta još ide uz kavicu...janjetina za tebe i 3 jača prijatelja koja će te dovest autom, poklon za dragu kojoj je brzo rođendan, i da ti samo malo posudi karticu da nešto vidiš par dana... :twisted: :mrgreen: :D :p
... mislim da ti se više isplati kupiti neki drugi motor kojem ne rikava pumpa :giggle:
 
2 sasha19_81 Hvala stari. U ponedjeljak sam u ZG pa tko zna moda se vidimo. Javiš broj na PP?

2 Dylan mogu pročitat, al dal mogu razumit??? Thnx.