AIR BAG PRSLUK - gdje ima i po kojoj cijeni?

http://magnetix.hr/hr/hit-air.htm
 
Sad pogledaj taj Magnetixov i ako ti se sviđa javi mi. Imam ga, nošen doslovno na jednoj vožnji do Požege i jednom na stazi, dajem ga skoro u pola cijene. Pogledaj negdje na stranici u arhivi, napisao sam neki nazovi "test". 8)
 
miro said:
naslov sve kaže..zainteresiralo me.

ti bi bar trebo znati koristiti tražilicu...a i pričalo se sto puta, a i općepoznato je da je magnetix uvoznik i molim te prestani raditi ovakve postove samo da nabijaš counter... :pandur: :mrgreen:
 
bruno said:
ti bi bar trebo znati koristiti tražilicu...a i pričalo se sto puta, a i općepoznato je da je magnetix uvoznik i molim te prestani raditi ovakve postove samo da nabijaš counter... :pandur: :mrgreen:
jednostavno me do sad nije zanimalo i preskako sam te postove, tj te topice. Gdje bi dospio dak bi sve čitao? A za tražilicu- tu si upravu. No ja sam malo zbunjen tip pa često zaboravim očigledno. No, vidiš - ovako sam dobio odmah i ponudu. 
 
mate said:
Sad pogledaj taj Magnetixov i ako ti se sviđa javi mi. Imam ga, nošen doslovno na jednoj vožnji do Požege i jednom na stazi, dajem ga skoro u pola cijene. Pogledaj negdje na stranici u arhivi, napisao sam neki nazovi "test". 8)
nisam uspio iskopati taj tvoj test, ako koliko sam zaključio iz nekih postova crne je boje - što mu daje neku neutralnost pa mi dolazi u obzir za kanarinca - a ionako nisam šminker ko ti pa nema veze ak ga ima cijeli hrelić :mrgreen:
. Ajd, malo ću ozbiljnije razmisliti o tvojoj ponudi. U pola cijene kažeš? I još si ga koristio za put do Požege??? Pa jel Požega na tako lošem glasu da ti treba air bag prsluk kad ideš tamo?  :mrgreen:
Nisi mi se zamjerio baš tak jako da se moraš takj oblačit kad dolaziš u moj kraj  8).

Imam i pitanje. Kako se preživljava po ljetu u tome? Odjelo plus prsluk gore plus auspuh ispod šupka - to mora da je danteov pakao.
Ipak, sigurnost iznad svega.  (y)
 
demza said:
miro, budi musko!!!

pokupi asfalt u kozi!!!

:box: :bicikler: :biker:
pa ne znam jel misliš na kožu moju vlastitu il od neke krave il kolokana?
 
Evo ti link: http://www.motori.hr/Moto_AirBag_prsluk_180.html
Prsluk je ok jer se može nositi preko kožne jakne ili samo na majicu. Veličina je XXL ali nije previše bitno jer ima nekoliko regulatora širine pa je vrlo fleksibilan.
 
mate said:
Evo ti link: http://www.motori.hr/Moto_AirBag_prsluk_180.html
Prsluk je ok jer se može nositi preko kožne jakne ili samo na majicu. Veličina je XXL ali nije previše bitno jer ima nekoliko regulatora širine pa je vrlo fleksibilan.
da, to je isto bitno jer nisam baš ogroman, al me imaš za što uvatit, tak da je felxibulnost tu jako bitna. :mrgreen: evo , idem pročitati.
 
inčrsting. imaš pravo to s temperaturom po ljetu ,ali ponekad je i to bolje nego znaš već što. a kako se ja isključivo vozim out of town - trebali bi to nekako ipak bit podnošljivo. prvom prilikom kad idem u zg - javit ću  ti se, pa  da probam, a ti si daj truda pa dotle dobro okljaštri cijenu, jer bajk sad ide na servis a znaš što to sa sobom nosi...hehehehehehe.