AIRBRUSH-K6 KORONA-žuta

Status
Not open for further replies.

braco1

Active member
  Pozdrav BAJKERI-ovoga puta je to žuta KORONA K6...sve ostalo je isto...MOLIO BIH VAS DA MI POMOGNETE OKO DILEME  - "CRNA" ili "Žuta" ?Koja je ljepša????mušterije su neodlučne-stalno se pitaju "DA LI CRNU -ILI ŽUTU..."?? :misli:
 
braco1 said:
   Pozdrav BAJKERI-ovoga puta je to žuta KORONA K6...sve ostalo je isto...MOLIO BIH VAS DA MI POMOGNETE OKO DILEME  - "CRNA" ili "Žuta" ?Koja je ljepša????mušterije su neodlučne-stalno se pitaju "DA LI CRNU -ILI ŽUTU..."?? :misli:


EVO JOŠ KOJA
 
braco1 said:
   Pozdrav BAJKERI-ovoga puta je to žuta KORONA K6...sve ostalo je isto...MOLIO BIH VAS DA MI POMOGNETE OKO DILEME  - "CRNA" ili "Žuta" ?Koja je ljepša????mušterije su neodlučne-stalno se pitaju "DA LI CRNU -ILI ŽUTU..."?? :misli:



  I JOŠ PAR KOMADA
 
ma tvoj rad je stvarno ok ovako po slikama..ali ovakav ispuh stavit na Suzuki?? :palacdolje:
 
Kolega, svaka čast, odlično urađeno!!!  (y) (y) (y) (y)

Po mom ukusu je bolja žuta, radi odličnog kontrasta sa plavom.
 
bobo RR said:
Meni zuta  (y) Dali radis i Rizla replike.

  naravno-moja RIZLA je najbrža u celoj bivšoj YU (ta koju sam radio)-postaviću je sledeći put, tebi mogu na tvoj mail ak hoš
 
ako misliš da je najbrža onda nisi bio u vinkovcima  :mrgreen:
 
žuta mi je ljepša, nego svaka čast odlično odrađen posao!  (y)
 
Kazes da je najbrza,dali imas podatak koliko konja razvija?I sta je radjeno na tom motoru.
 
:slinavac: :dribble: :slinavac: :dribble: :slinavac: :dribble: :slinavac: :dribble: :slinavac: :dribble: :slinavac: :dribble: :slinavac:


i ja bi takav,zuta definitino
 
Obe su odlične ali crna mi je ipak ljepša. A i na crnoj je ljepše izveden auspuh. Ovo ispod repa  :palacdolje:
 
Status
Not open for further replies.