AIRBRUSH-K6 -RIZLA

Status
Not open for further replies.
Stick said:
Ne kuzim tko je firmopisac?
Covjek koji zaradjuje za zivot izrezujuci i ljepeci samoljepljive folije (reklame).  :mrgreen:

kikser said:
nekoliko godišnje,,,,,,a koje godine  :misli:

...ne zajebavaj i ne blati covjeku temu.  :LOL:
 
Faber said:
Ja kad vidim zenu koliko to izradjuje rezbari pa onda namjesta pa lijepi pa..ama muka mi dodje!odma moram na pivu otic haha,a kad pocne oslikavat tek..hehe.reci mi lakiras sam ili si za lakirera uzeo pro.lakirera sa komorom?
napravio sam lepu radionicu-u pločicama-alu stolarija-puno puno neonki -i staklena prostorija u kojoj sušim i grijalicom pečem lakovane delove...inače mnogo mnogo motora sam uradio u staroj stolarskoj radionici- i bili su prelepi radovi-uostalom postavio sam ih na ovaj forum....KOMORA TREBA-ALI MOŽE SE I BEZ NJE...AKO ZNAŠ ZNANJE..poznajem mnogo kolega lakirera koji imaju skupe komore a ne znaju pomešati dve boje....pa me pitaju KAKO OVO-KAKO ONO...
 
Stick said:
Kacige su stvarno zadivljujuce.  (y)
HVALA-ma imao bih još lepih kaciga i motora staviti-ali sam se zaj...što sam započeo više tema-trebao sam u jednu započetu stavljati sve...
 
braco1 said:
HVALA-ma imao bih još lepih kaciga i motora staviti-ali sam se zaj...što sam započeo više tema-trebao sam u jednu započetu stavljati sve...
Ponovi i trpaj sve unutra!  (y)
 
braco1 said:
napravio sam lepu radionicu-u pločicama-alu stolarija-puno puno neonki -i staklena prostorija u kojoj sušim i grijalicom pečem lakovane delove...inače mnogo mnogo motora sam uradio u staroj stolarskoj radionici- i bili su prelepi radovi-uostalom postavio sam ih na ovaj forum....KOMORA TREBA-ALI MOŽE SE I BEZ NJE...AKO ZNAŠ ZNANJE..poznajem mnogo kolega lakirera koji imaju skupe komore a ne znaju pomešati dve boje....pa me pitaju KAKO OVO-KAKO ONO...
O pa to je onda super,mi smo do sada inace to otfurali ka lakireru i aj bok..jedina je stvar sto nemamo prostora a i kad pogledam,tek je pocela prije par godina,snaci cemo se vec 2. To lakiranje kosta skoro kao rad pa to malo frustrira..ali bit ce jednom kad mi se zena ozbiljnije pocne bavit time.. 8) za sad je to bilo nekoliko blatobrana,rezeorvara,kaciga par i board lol.
Ne znam ali mozda ju i znas?Penny,moderatorica na juricek forumu specijaliziranom za oslikavanja(nije bas nesto aktivna u zadnje vrijeme ali ozbiljnije se opet priprema).Uvijek volim pogledat stvaranja radova(ne samo zavrseni rad) vas umjetnika i bome vam svima skidam kapu :) ja ne mogu ni hebenu ravnu crtu napravit sa zracnim kistom a kamoli nesto hehe!
 
Faber said:
O pa to je onda super,mi smo do sada inace to otfurali ka lakireru i aj bok..jedina je stvar sto nemamo prostora a i kad pogledam,tek je pocela prije par godina,snaci cemo se vec 2. To lakiranje kosta skoro kao rad pa to malo frustrira..ali bit ce jednom kad mi se zena ozbiljnije pocne bavit time.. 8) za sad je to bilo nekoliko blatobrana,rezeorvara,kaciga par i board lol.
Ne znam ali mozda ju i znas?Penny,moderatorica na juricek forumu specijaliziranom za oslikavanja(nije bas nesto aktivna u zadnje vrijeme ali ozbiljnije se opet priprema).Uvijek volim pogledat stvaranja radova(ne samo zavrseni rad) vas umjetnika i bome vam svima skidam kapu :) ja ne mogu ni hebenu ravnu crtu napravit sa zracnim kistom a kamoli nesto hehe!
Žao mi je što ne znam -tvoju gospodju-iako sam na JURIČEKU već neko vreme....zapravo malo njih znam po radovima -uglavnom po imenima i nadimcima-razlog za to je moj spori net.Imam problema  sa otvaranjem-jer su tamo uglavnom velike slike-i onda se nerviram satima da otvorim nekoliko slika...zato nisam pregledao sve radove i upuznao neke druge članove -osim onih s kojim sam već imao dialog....  što se komore tiče-ne brini ,zašto plaćati lakiranje kad možeš improvizovati malu prostoriju za to---za manje delove oklope  od motora....  ja nisam umjetnik-ja sam onaj koji KOPIRA-RADI REPLIKE....samouk sam što se AIRBRUSHA tiče -mašinac sam po struci...sve ovo što sam ja uradio -mogao bi i ti i bilo ko drugi-AKO MU SE PLATI...onda sedneš pa se ozbiljnije prihvatiš posla-i tako počinje... :D
 
Status
Not open for further replies.