Airhawk na kineski način

geronimo43

Active member
Gledam te Airhawkove, sve oko 1000 kuna ,po meni previše za ovakvo nešto. Ova kineska verzija čini se ima sve osim loga, naručio pa ću probati, nije neka lova i ako bude za smeće :mrgreen:

https://www.aliexpress.com/item/33057064324.html?spm=a2g0o.detail.1000060.1.287e32b4Qg3Vl5&gps-id=pcDetailBottomMoreThisSeller&scm=1007.13339.90158.0&scm_id=1007.13339.90158.0&scm-url=1007.13339.90158.0&pvid=8f426cfb-411f-4be4-a621-a73aafb7c910
 
geronimo43 said:
nije ti odgovaralo?

Meni ne. Bar ne za 99% voznji, jedino mozda po AC bi mi pasalo.... Nekom mozda ok, tko navikne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
i šta si na kraju učinio po pitanju udobnosti? Meni nakon dulje vožnje počinje biti neugodno, trnci u stražnjici...Ako ovo ne pomogne onda ide ubacivanje gela u sjedalo,iako neki to ne preporučuju, meni se čini da bi to riješilo moje probleme. Modifikacija sjedala u majstora kojeg svi hvale na forumu je 1800 kn, to mi je isto malo previše a opet neznam šta ću dobiti s tim.
https://www.youtube.com/watch?v=pvA4Hnt9qUM&t=526s
 
geronimo43 said:
i šta si na kraju učinio po pitanju udobnosti? Meni nakon dulje vožnje počinje biti neugodno, trnci u stražnjici...Ako ovo ne pomogne onda ide ubacivanje gela u sjedalo,iako neki to ne preporučuju, meni se čini da bi to riješilo moje probleme. Modifikacija sjedala u majstora kojeg svi hvale na forumu je 1800 kn, to mi je isto malo previše a opet neznam šta ću dobiti s tim.

Mozda je to rjesenje. Ja nisam nista dalje radio po tom pitanju, al jastuk mi definitivno nije rjesenje. Doma nek skuplja prasinu, jer nema bas nekog interesa.....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Getriba said:
Mozda je to rjesenje. Ja nisam nista dalje radio po tom pitanju, al jastuk mi definitivno nije rjesenje. Doma nek skuplja prasinu, jer nema bas nekog interesa.....


Sent from my iPhone using Tapatalk
j ga da sam znao ja bi ga kupio, prije par dana sam naručio ovaj. ako bude kinesko smeće, uzet ću original od tebe, koje su dimenzije?
 
geronimo43 said:
j ga da sam znao ja bi ga kupio, prije par dana sam naručio ovaj. ako bude kinesko smeće, uzet ću original od tebe, koje su dimenzije?

Ovo je to

https://www.njuskalo.hr/dodatna-moto-oprema/airhawk-jastuk-sjedalo-motocikla-oglas-28556594


Pokriva sjedalo Multistrade, za laksu procjenu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ajde molim te provjeri ako je 11 x 11 incha kupujem ga, ovaj kineski ide ženi :mrgreen:  Jesu li rukavice još u ponudi?
 
geronimo43 said:
ajde molim te provjeri ako je 11 x 11 incha kupujem ga, ovaj kineski ide ženi :mrgreen:  Jesu li rukavice još u ponudi?

Da, da
To je 11”x11”

Moze na pp dalje, oko toga , da ne spam temu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo je sjedalo na kojem sam napravio 800 Km u danu:

Bgpxm0v.jpg


Nisam inače sklon velikim dnevnim kilometražama, tako da nisam utreniran. A i nisam više baš u cvijetu mladosti.

Zanima me što vas natjera da toliko pokušavate poboljšati svoje siceve? Ukočite se, ne možete voziti? Što se dogodi?
 
hahaa svaka čast, ma od svega pomalo.moj motor mi paše 99% osim što je taj nesretni sic malo pretvrd
 
Nero said:
Ovo je sjedalo na kojem sam napravio 800 Km u danu:

Bgpxm0v.jpg


Nisam inače sklon velikim dnevnim kilometražama, tako da nisam utreniran. A i nisam više baš u cvijetu mladosti.

Zanima me što vas natjera da toliko pokušavate poboljšati svoje siceve? Ukočite se, ne možete voziti? Što se dogodi?
ja bi reka da to nije do sica, nego do guzice  :mrgreen:
 
geronimo43 said:
...Ako ovo ne pomogne onda ide ubacivanje gela u sjedalo,iako neki to ne preporučuju, meni se čini da bi to riješilo moje probleme.
Iz kojeg razloga to neki ne preporučuju?
 
Weller said:
Iz kojeg razloga to neki ne preporučuju?
Kaže čovjek da gel sporo otpušta toplinu i da bi to pogoršalo moje probleme.iskreno ni meni nije jasno ali cijenim njegovo mišljenje kao vodećeg u ovoj branši po mišljenjima mnogih
 
joj... nije valjda da si priča sa vladom "sedlarom".....
napravit će sve što poželite od sica, ukoliko je to što poželite upravo ono sedlo koje on radi....