AIROH kacige???

KACIGA KOJU KORISTITE??

  • IXS

    Votes: 12 8.2%
  • SHOEI

    Votes: 13 8.9%
  • SCHUBERT

    Votes: 7 4.8%
  • AGV

    Votes: 6 4.1%
  • AIROH

    Votes: 26 17.8%
  • SUOMY

    Votes: 10 6.8%
  • HJC

    Votes: 19 13.0%
  • NOLAN

    Votes: 15 10.3%
  • SHARK

    Votes: 11 7.5%
  • UVEX

    Votes: 5 3.4%
  • TAKACHI

    Votes: 1 0.7%
  • DRUGI PROIZVOĐAČ

    Votes: 17 11.6%
  • ARAI

    Votes: 4 2.7%

  • Total voters
    146
max34 said:
Zanima me tko ima iskustva sa AIROH kacigama??
Razmišljam se uzet flip-up kacigu te marke, ali me brine šta joj je cijena samo 1300 kn sa takav model??
Čini mi se premalo za flip-up kacigu, npr.najjeftinija NOLAN u toj kategoriji je oko 1850 kn...


Imao jednu,nikad više!! :palacdolje: Trajala mi je mjesec ipo,raspala se.nikad padana,udarana,raspao se mehanizam za otvaranje(bila je isto flip-up),svi federi iskočili,ne znam ni sam kako,imala je i one integrirane sunčane naočale koje su zapinjale nakon što sam ih desetak puta spustio i podigao na onu tipku.... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
mrakan said:
Kad smo vec kod iskustava sa airoh kacigama, mene zanima ovaj model

Airoh S4  

http://www.airoh.com/home.htm

> prodotti > off road > S4 round


Jel ju netko ima?

Kako se otvara vizir na njoj, s obzirom da ima onaj šilt gore  :misli:

Normalno ili ???
Imamo i nju. Vizir se otvara normalno
 
robe said:
E to mi je trebalo majstore! Gledam ovu crnu mat već neko vrijeme i čini mi se najljepša kaciga koju sam vidio. Hoćel bit kakvih popusta kod vas preko zime? (trebaju mi dvije pa mi je važno)
Kao forumaš za 2 kacige ću ti srediti 10%
Inače prošle godine u drugom mjesecu je bio popust 10% svima a ne samo forumašima.
 
Nike

Ti se kuzis vise od mene u kacige, pa bih te molio da mi napises svoje mišljenje o airoh s4 kacigi
 
Stršljen said:
Imao jednu,nikad više!! :palacdolje: Trajala mi je mjesec ipo,raspala se.nikad padana,udarana,raspao se mehanizam za otvaranje(bila je isto flip-up),svi federi iskočili,ne znam ni sam kako,imala je i one integrirane sunčane naočale koje su zapinjale nakon što sam ih desetak puta spustio i podigao na onu tipku.... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

A koji je to model bio i kada je to bilo?
 
Ovih novih modela (SV55S, A300, Mathisse, Mathisse RS) smo prodali jako puno i nitko nije nijednu reklamirao!
 
dobro onda :misli:
gdje u ka ima veći izbor tih kaciga :lipotan:
 
x_moto_black.jpg


squadron_blk.jpg



moje marushinke...  obe su istim odel al druga boja... kovertiraju se u streetfight kacigu, hard enduro ili supermoto kak ti već paše..jebena lego kocka... 1250 kn u motormaniji mislim

a za vas kvazi šminkere marušnion ima fakat nekaj jebeno...

www.marushin.de  pa pogledajte ove šarene na kaj se vi zdenki palite...

i ne te slikice gore pao kacigi nisu fakin naljke ko što ima HJC i ovi ostali lideri na tržištu kod nas...
 
http://www.mxmoto.hr/lager.xls

Na lager listi stoji za model Mathisse RS Double da ima unutarnji tamni vizir, a za Mathisse RS nema te oznake. Zašto to kada obje imaju unutarnji tamni vizir?
 
robe said:
http://www.mxmoto.hr/lager.xls

Na lager listi stoji za model Mathisse RS Double da ima unutarnji tamni vizir, a za Mathisse RS nema te oznake. Zašto to kada obje imaju unutarnji tamni vizir?

neki dan je pisalo na t-portalu o izvrsnoj igri nase momcadi u utakmici Dinamo-Izrael, iako sam ja bio ubjedjen da je igrala Hrvatska reprezentacija.  (y) (y) (y)




Greske se dogadjaju, a mozda postoji i namjera, a mozda...  :censored: :censored: :censored: :censored: