Aj mi pomozite aerox..slider

A rs250

Active member
Stimajul mi stapovi prednje viljuske od Aeroxa na Slidera?????
 
m1losh99 said:
Obrisi jednu temu dvaput si postao... :oops: :roll: 8)
\
Ispadose mi oci kad vidje,a jednom sam klikno pojma nemam....nema veze
Hvala ti.....
 
aerox ima 13 coli felgu prednju a slajder 10 koliko se sićan :?
 
Naso sam jednu i od NRG-a moram otic pogledat ova na Slideru je Paioli...a kao vam tip sto ima Aeroxovu kaze da je njegova Showa jbg sad moram otic pogledat....Znaci waynder to bi moglo pasat otprilike....
Meni samo trebaju teleskopi,stapovi....a necu se bunit ni ako nadjem neku kompletnu da mi stima....
Nema ovu je covjek savio pod 90 stepeni,nema nista od ravnanja...
NRG ima USD kako znam...
 
A rs250 said:
Naso sam jednu i od NRG-a moram otic pogledat ova na Slideru je Paioli...a kao vam tip sto ima Aeroxovu kaze da je njegova Showa jbg sad moram otic pogledat....Znaci waynder to bi moglo pasat otprilike....
Meni samo trebaju teleskopi,stapovi....a necu se bunit ni ako nadjem neku kompletnu da mi stima....
Nema ovu je covjek savio pod 90 stepeni,nema nista od ravnanja...
NRG ima USD kako znam...

i aerox ima paioli... glek ja kog da je sve yamahice ti imaju manje više ist ovijes... sam se plastike mjenjau lol
 
Da nebi pored talianske stavljali japansku lol :mrgreen:
SupeRR onda uzmem tu od aeroxa i slozim ovo...
 
Tha Waynder said:
pa kakve to vze paki ima?

vilice su iste pašu si međusubno original....

paše ona na kostur sigurno ali to ti je kao da na ponicu metneš kolo od mountain bajka :mrgreen:
 
paky said:
paše ona na kostur sigurno ali to ti je kao da na ponicu metneš kolo od mountain bajka :mrgreen:

nije to bas tak....vanjski rub gume je isti na 10 cola i na 12 colakotacu....na 10 cola je profil siri gume a felga manja.....pa slajder ti ima 10 cola pa ekipa stavlja gore felge od aeroxa bez problema i jos bolje zgleda;)
 
Fanatic said:
paky said:
paše ona na kostur sigurno ali to ti je kao da na ponicu metneš kolo od mountain bajka :mrgreen:

nije to bas tak....vanjski rub gume je isti na 10 cola i na 12 colakotacu....na 10 cola je profil siri gume a felga manja.....pa slajder ti ima 10 cola pa ekipa stavlja gore felge od aeroxa bez problema i jos bolje zgleda;)

ajrox ima 13
:mrgreen:
 
paky said:
Fanatic said:
paky said:
paše ona na kostur sigurno ali to ti je kao da na ponicu metneš kolo od mountain bajka :mrgreen:

nije to bas tak....vanjski rub gume je isti na 10 cola i na 12 colakotacu....na 10 cola je profil siri gume a felga manja.....pa slajder ti ima 10 cola pa ekipa stavlja gore felge od aeroxa bez problema i jos bolje zgleda;)

ajrox ima 13
:mrgreen:

opet si se posro... bolje da si šutio =P
 
Donio mi tip aeroxovu viljusku...ali ima samo dva teleskopa ne citavu...ne stima slider ima deblje teleskope....a od ove aeroxove nemam mostove i onaj gornji dio
Posto nije meni nebi nista kemijo moras cu nac neku drugu...
kad bi se mogli dogovorit metno bi ja njemu od RS250 nebi je ovako lako savio
Ebem ti viljusku lako bija to rijesio da je moj scoot...al tip naravno novo nece skupo mu...pa daj mastore napravi sta da bude jeftino a dobro.... :chainsaw:
 
A rs250 said:
Donio mi tip aeroxovu viljusku...ali ima samo dva teleskopa ne citavu...ne stima slider ima deblje teleskope....a od ove aeroxove nemam mostove i onaj gornji dio
Posto nije meni nebi nista kemijo moras cu nac neku drugu...
kad bi se mogli dogovorit metno bi ja njemu od RS250 nebi je ovako lako savio
Ebem ti viljusku lako bija to rijesio da je moj scoot...al tip naravno novo nece skupo mu...pa daj mastore napravi sta da bude jeftino a dobro.... :chainsaw:

Koliko para toliko muzike :mrgreen:
 
A rs250 said:
Donio mi tip aeroxovu viljusku...ali ima samo dva teleskopa ne citavu...ne stima slider ima deblje teleskope....a od ove aeroxove nemam mostove i onaj gornji dio
Posto nije meni nebi nista kemijo moras cu nac neku drugu...
kad bi se mogli dogovorit metno bi ja njemu od RS250 nebi je ovako lako savio
Ebem ti viljusku lako bija to rijesio da je moj scoot...al tip naravno novo nece skupo mu...pa daj mastore napravi sta da bude jeftino a dobro.... :chainsaw:

ma šta ima deblje?!

izmjri mi promjer od oba... ja vidim šta ja imam doma.... ima ja svega =)
 
Tha Waynder said:
A rs250 said:
Donio mi tip aeroxovu viljusku...ali ima samo dva teleskopa ne citavu...ne stima slider ima deblje teleskope....a od ove aeroxove nemam mostove i onaj gornji dio
Posto nije meni nebi nista kemijo moras cu nac neku drugu...
kad bi se mogli dogovorit metno bi ja njemu od RS250 nebi je ovako lako savio
Ebem ti viljusku lako bija to rijesio da je moj scoot...al tip naravno novo nece skupo mu...pa daj mastore napravi sta da bude jeftino a dobro.... :chainsaw:

ma šta ima deblje?!

izmjri mi promjer od oba... ja vidim šta ja imam doma.... ima ja svega =)
Aeroxovi 29,7mm a Sliderovi 33mm......
 
Dajte ne serite.... Aerox ima 13" felge a Jog ima 12"... Sve je to isti kurac i sve felge od yamahe pašu na svaki model od yamahe..... Piss on aprilia :p
 
-Neno- said:
Dajte ne serite.... Aerox ima 13" felge a Jog ima 12"... Sve je to isti kurac i sve felge od yamahe pašu na svaki model od yamahe..... Piss on aprilia :p

ja sma uredno na svojem imao lenardovu felgu... sonicovu felgu..sve različite veličine =P