Akcija "Motociklom u život" se nastavlja...

BorisZ

New member
Akcija koju je ove godine pokrenuo Županijski savjet za sigurnost prometa na cestama Primorsko-goranske županije a provodi je naš najpoznatiji i najbrži trkač Loris Valjan u suradnji sa Hrvatskim auto-klubom, MUP- Policijskom upravom Primorsko-goranskom, Auto klubom "RIJEKA" i Automotodromom "Grobnik" se na radost mnogih nastavlja.

Nažalost, i ovaj put pravo sudjelovanja u akciji koja je potpuno besplatna a sastoji se od teoretskog i prakičnog djela imaju motoristi koji žive na području Primorsko-goranske županije.

Više o akciji možete saznati na navedenom linku a naglašavam da se prijave primaju do 19. rujna 2005. godine na sljedeću adresu:

PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Upravni odjel za pomorstvo, promet i veze
Ciottina 17 b/I, 51000 RIJEKA

ili putem faksa na broj 351 – 953.

Prijavu također možete izvršiti na navedenoj internet stranici.
http://www.ppv.pgz.hr/prikaz.asp?txt_id=371

Novost je i nagradna igra za sve prijavljene.

Napomena: Oni koji su sudjelovali u predhodne dvije akcije se ne mogu ponovno prijaviti.
 
:punk: :punk: oni kao da biraju termine da se poklapa sa ispitnim rokovima kada mene nema doma

Salim se, znam kako je tesko nac termin da su svi slobodni, a to ca nikad ne stignen, to je moj problem (zivotni :) )

Ma nadan se da ce se to i dalje organizirati i da ce se i meni potrefit da san doma jer mi je ideja bas :cool:
 
jeste vidjeli onog debila stase dere na svaku osobu koja mu sjedne za stol sa cugom koja nije kupljena u njegovom "kiosku"?slucajno sam sjeo tamo da pozdravim prijatelje,naravno imao sam biru koju nisam kupio kod njega te mi je oduzeo cugu i bacio u smeće i poceo se ko luđak derat da kako sam ja mogao tamo sjest..najrađe bi ga bio pogodio nečim u glavu...