Akcija - Sigurno do cilja

mrgud_sk

Member
Akcija "Sigurno do cilja i na dva kotača" u organizaciji PU Sisačko-moslavačke i HAK-a održati će se 10.04.2010. s početkom u 10:00 sati. Mjesto okupljanja je ispred STP "Pall" u Ul. Marijana Celjaka u Sisku.
Organiziran je preventivni tehnički pregled za sve sudionike s mjerenjem buke motora. Nakon toga se ide u HAK gdje će biti održano kratko predavanje o sigurnosti prometa na cestama kao i zaštitnoj opremi motorista. Također je postavljen poligon za vožnju spretnosti na kojem će se moći okušati svi učesnici akcije.
Za napomenuti je da će biti pripremljen i besplatan gulaš kojeg će pripremati kuhar Jura iz MK Siscia Sisak, a svi koji su bili na party-u kod MK Siscia Sisak znaju šta ih očekuje.
Pozivamo sve motoriste kao i zaljubljenike u motore da dođu i priključe se ovoj akciji.

U slučaju kiše akcija se odgađa za 17.04.2010.
 
Prilog je bio u podnevnim vijestima HRT-a?
Nisam ga cijelog pogledao, a i telka je bila upaljena bez tona pa sam mislio da se radi o kontroli buke samo me cudilo kak je policija skupila toliki broj motorista  :D
Jos komentiram sa curom kak je to mjerenje sigurno trajalo dugo kad ih je toliko i da nije fer toliko vremena ljudima oduzet dok cekaju svoj red na mjerenje  :LOL:
 
Vremenske (ne)prilike nisu nam išle na ruku što se odrazilo i na broju odazvanih sudionika. Ali i onima najskeptičnijima nije žao što su došli i izmjerili buku na svojim motorima. Meni osobno je vrlo drago što znam rezultat mjerenja buke iz svog Akrapoviča.  :D  (y)