Akrapovič

bpremuz5

New member
Ljudi, kupio jučer Akrapoviča 8) i odmah ga smontirao na svoju CBR900RR, pa nemogu vjerovat koja razlika! :peace:
Dobro, je malo skuplji auspuh ali TO je TO!!! :D

Kakva imate vi iskustva s Akrapovičevim auspusima?????????? :shock:
 
kupio i ja prije 5 dana ....jokezakon:eek:ni koji nemaju komplimente su ljubomorni!!
 
sve najbolje, auspusi su zakon, je da su skupi, al znate onu,:" koliko para tolko i muzke"

E a tu u pravom smislu dobijete pravu muziku 8)
 
alfred stokes said:
Pero2 said:
kupio i ja prije 5 dana ....jokezakon:eek:ni koji nemaju komplimente su ljubomorni!!
Pita joke jel kompletan ;) :?:
Onda ćemo lako s komplimentima :mrgreen:
pa veli covek auspuh, a to je top s granama

inace bi bio samo top iliti prigusivac :mrgreen: :mrgreen:
 
Je, je kompletan auspuh, grane i ovalni top od titana. :mrgreen:

Model je super sport.

http://www.akrapovic-exhaust.com/main/catalog/products-catalog.htm
 
Znači motor ti je sad jači za 5,4 KS,
Meni osobno ovaj SuperSport model nije drag jer izlazna cijev nije centrirana nego se nalazi u gornjem djelu poklopca
Sretno s novim ispuhom, i daj pošalji bar jednu sliku prigušivača slikanu s boka da se vidi položaj izlazne cijevi
 
Sorry nisam slikal dok sam montirao :oops: ali budem sad poslikal dok je gore pa budem uploadal dok budem stigel.

Kupil sam ga u Pro-Moto Koprivnica (nemaju na lageru ali naruče i dodje kroz dva tri dana) a dali su mi :cool: cjenu za njega! (4,5 kkn)
 
Pozdrav

Zna kdo za kako "izvan trgovinsko"  :wink: varianto, da nabavim Evolution komplet system za GSX-R 600 K6 malo jeftinje?
Hvala za odgovore!


Andrej
 
AnDr3j said:
Pozdrav

Zna kdo za kako "izvan trgovinsko"  :wink: varianto, da nabavim Evolution komplet system za GSX-R 600 K6 malo jeftinje?
Hvala za odgovore!


Andrej
neko ti je prodavo polovnog sa granama potraži malo po oglasniku ako ti to paše  (y)
 
AnDr3j said:
Nisam ništa našao za 600 K6  :misli:
jel imaš zadnja dva tri broja moto foto oglasnika ?
 
AnDr3j said:
Nemam ništa...
u jednom je bio sad nisam siguran dali za ka 5 ili k5 mislim da je pisalo za gsx-r 600 kolega je zvao jel je mislio da je za srada a čovjek mu je reko da je to za novog akrapovič komplet sa granama..ak nenadeš probat ču ja njega nazvat sutra da mi da broj pa ti javim a sam mi pošalji poruku na pp da nebi zaboravio  :misli:
 
Stavio sam na svog ali samo slipon top i također mrak zvuk ponajprije , a snaga pošto nisam grane niti elektroniku neprimjetno (možda bolji odaziv na gas ) ali se nemože zanemarit ušteda na težini koja nije uopče neprimjetna nego drastična u mom slučaju jer je prije bio onaj jedan bolesno težak kornet . (y)