akumulator - split

Tutty

New member
di da kupin akumulator u splitu, najpovoljnije, zva sam u piccila al je spominja neke orginalne i nije mi niti tija reć cijenu  :mrgreen:, uputija me u onog motoboxa sta drzi ducatije al uopce vise neznam di se on nalazi? svaki info je dobrodosao

danke
 
Pa kod nas u P&B, naravno, ako smo jučer mogli prodati bateriju za Harley Davidson, vjerujem da ćemo i tebi nač najpovoljniju.
 
Auto Kreso  (y)
 
joke said:
Pa kod nas u P&B, naravno, ako smo jučer mogli prodati bateriju za Harley Davidson, vjerujem da ćemo i tebi nač najpovoljniju.

maloprije sam i vas zvao, cini mi se da je 305kn za CBTX9-BS

jedno brzinsko, plus-minus na bateriji se gleda od naprijed jel?
 
Branko-ST said:
Auto Kreso  (y)

oni mi nude nekakav LP (valjda sam tako skuzija) za 243kn..
 
Povoljno bi trebalo značiti omjer uloženo/dobiveno, a ne najjeftinije na tržištu. To pripazite, je aftersales je bitniji od cijene za bateriju kao i za svaki drugi proizvod.
 
joke said:
Povoljno bi trebalo značiti omjer uloženo/dobiveno, a ne najjeftinije na tržištu. To pripazite, je aftersales je bitniji od cijene za bateriju kao i za svaki drugi proizvod.

motor je u oglasniku pa me ulozeno/dobiveno i ne zanima previse  :mrgreen:
 
Joke koliko vridi garanciju na bateriju kupljenu kod vas?
 
Branko-ST said:
Joke koliko vridi garanciju na bateriju kupljenu kod vas?

bolje pitanje od toga je jel imaš i garanciju na zadnji ovjes ako dobiješ probijenu bateriju pa iscuri kiselina...  :LOL:
 
Imas najpovoljnije Unibat akumulatore odma ispod P&B u onoj ulici sta vodi prema ulazu u koteksovu garazu na gripama,pise ti natpis "motobaterije" i dole priko puta Popaja di ti je varta ducan,dole ti je isto Unibat to su ti 2 najpovoljnjie  butige u gradu za baterije.