Alera graphic Tank padovi i zastitne naljepnice

Sve je extra...narucujte nalje i sve ostalo kod rodjaka Alere... (y)
Ako nesto i ne bude dobro...uvik ga mozemo pribit... :mrgreen:
 
angelo.ma said:
možeš li nabavit hrapavu gumu ili ne znam već koji li je to materijal, da nije ovako glatko?
Mogu se raspitati, znam na sto mislis, ali nemam to. Ovo sto radim ima odlican grip, ali nisam radio nikome te bocne gripove na tanku, pa ne znam kako bi to bilo u voznji.

picoda said:
Sve je extra...narucujte nalje i sve ostalo kod rodjaka Alere... (y)
Ako nesto i ne bude dobro...uvik ga mozemo pribit... :mrgreen:

Fala rodjak!
...pored takvih prijatelja neprijatelji ti ni ne trebaju.  :mrgreen:
 
Alera Dugi said:
Mogu se raspitati, znam na sto mislis, ali nemam to. Ovo sto radim ima odlican grip, ali nisam radio nikome te bocne gripove na tanku, pa ne znam kako bi to bilo u voznji.
kad bi uspio to nabavit išlo bi ko alva  :wink:. inaće koštaju 50€, a ti si sa 200kn dobar.  (y)
 
Tehnologija izrade toga je sasvim drugacija. Za sada to necu imati u ponudi. Hvala svakako na sugestiji!  (y)
 
Ekipa iz Mk Sv. Jure je narucila naljepnice za svoje ljubimce i pre zadovoljni smo sa odradenim poslom i jos jednom pohvala za rad i kapa do poda..
 
Mogu napraviti takav, a moze biti i zivlji kao npr ovaj:

 
šta se mene tiče ako možeš odraditi onakav sa moje slike ja uzimam 1, a koliko vidim i  fawlty se sviđa dizajn pa možda i 2...praktički smo iz istog mjesta pa možeš i na jednu adresu poslati.
fawlty se slažeš?
 
i meni se isto vise svidja ovaj prvi, "manje zivlji" dizajn. ja sam za. isto jedan, moze na jednu adresu.
 
Kako ja ovo nisan snimija do sada... Jebeno!  (y) Poslat ću ti jednu PP čim se  vratim na područje RH.
 
Prekrasno, samo mi još to fali :wink:!
Čim smislim neku grafiku, javim ti se.

Čestitke na ideji za posao/ili ti ponudi na tržištu, svaka čast (y)
Jel dostavljaš do OS ili NA?
 
stane said:
Prekrasno, samo mi još to fali :wink:!
Čim smislim neku grafiku, javim ti se.

Čestitke na ideji za posao/ili ti ponudi na tržištu, svaka čast (y)
Jel dostavljaš do OS ili NA?
Ako smislis neku endurasku voznju dostavljam u sumu.  :mrgreen:

Lako cemo za dostavu. Smisli sto bi, pa se javi!
 
BeLa-Vg said:
Imaš kakvu radnu verziju u koju mogu ubacit svoj dizajn pa ti vratim da ga realiziraš?
Imam. Za koji motor? Posalji mi mail na pp ili na mail u potpisu, pa cemo se dogovoriti.
 
Jel imaš šta ovako?
http://www.ebay.com/itm/YAMAHA-YZF-BLUE-TANK-PAD-HARRIS-/331579788320?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4d33b20c20