Aljaska u serijalu...

zinger

New member
:hello:

-jos jedan video,ovaj ce biti ce u serijalu.  Putopis je objavljen
na internetu,nista u printu,a konacno stizem i do video materijala. 
Ukratko, preko S.Am.kontinenta, Canade, do Aljaske,
nazad po zapadnoj obali i opet na istok. 
5 tjedana, 20 000 km, solo.  Ili sam bar krenuo solo.  :mrgreen:


http://www.youtube.com/watch?v=JG--75EiPK4

pozdrav

z
 
Jeeeebeno  (y) (y) (y)

Hvala ti sto si mi uljepso ponedjeljak  :mrgreen:


 
:roll:      :D

- Linza, citao sam tvoj putopis neki dan (opet!), i moram reci, svaki put ogladnim kad
vidim one fotke...ne bi bila losa ideja onak se izgubit malo cesce.  (y)

z
 
predobro  (y)

svaka ti dala...
 
zinger said:
:hello:

-jos jedan video,ovaj ce biti ce u serijalu.  Putopis je objavljen
na internetu,nista u printu,a konacno stizem i do video materijala. 
Ukratko, preko S.Am.kontinenta, Canade, do Aljaske,
nazad po zapadnoj obali i opet na istok. 
5 tjedana, 20 000 km, solo.  Ili sam bar krenuo solo.   :mrgreen:


http://www.youtube.com/watch?v=JG--75EiPK4

Mnogo sympa  (y)
 
Čekam kada buš to zapržil pa nikako dočekati. Kaj si tak fest u poslu  :misli:
 
(y)
Stvarno neki bajkeri znaju kaj je gušt. Prava poslastica .
Samo ta amerika ima puno ravnica pa sigurno je dosadno na tim autocestama(zaboravi prekoračenje brzine)?
Sigurno se stavi nekakava slušalica u kacigu ili muzika! :headfones:
Ja priznam da je autocesta živa dosada.
Kakvu si kameru imal kad si snimal i po kiši? :kisa:
Super . :cheer: :cool:
 
Lolo, ma puno je toga, ja rezem sve na kratko,kuzim da ne bum stigo odradit video u cijelosti.  Slozio sam jedan, od sat i pol, trebalo mi je mjesec dana...ne stignem...al bu ovako islo, kad stignem bu drugi.  Ista pozivnica vrijedi ko za onaj prvi, ak ima ko da se time bavi, i ima interesa, ljudi javite se.  :shock:

Kaso, sve je ravno prva 3 dana, taj srednji zapad je ziva dosada, nema zavoja ni brda nekad po 100-200 km, ali cim krenu Dakote stvari se mijenjaju.  Zapad i istok, i definitivno jug, je super, ali ravnica u sredini bas i ne....ogranicenje nije problem, samo ti svako malo nesto pretrci prek ceste, buraz je prije par godina skoro pokupio lisicu i nekoliko kojota, a antilope da i ne spominjem...tak da je to neka vrsta self-regulacije...a onda mp3 na usi i vozi.
Kamera je od "Hoyta", voda ne smeta, ali je camcorder koji snima u tank torbi - kisa itekako smeta..  :mrgreen:
-onda samo objektiv visi na glavi, i daljinski negdje u krilu...i peglaj!    :pjevajuci:

pozdrav
 
(y)
Mrak.Znaći da imaš ti materijala samo ga treba obradit?
Hvala na opisu putovanja , o stanju na cestama Amerike ko zna jednog dana!!!!!! :misli:
Svaki savjet od bajkera koji zna uživat u dalekim destinacijama je koristan. (y)
BMW Adventure je izdržal hard test(kolko pari guma si potrošil)?
 
Hvala Kaso, ima videa, sam treba vremena...to je to.  Ak ikad imas priliku otici, ceste su zakon, a i zakon se dosta postuje, a sto se meni najvise dopalo, nekad po 10-15 minuta izmedju auta...nigdje nikog!  (y)

Za Aljasku su otisle 2 zadnje i 1 prednja, (Metzeler Tourance), mislim da sam furo TKC ili nesto tako za blato, da bi i lagano otislo i duplo. Nekakav sam izracunao prosjek 12-15000 km na zadnjoj, duplo to na prednjoj.  A ripnjace odu u nekih 6-8000.  Gore je bilo malo zahebancije, dok nisam stigao u Anchorage, nije bilo nigdje nis za mijenjat...mislim stange imam, ali je rucna procedura intenzivna sa zadnjom felgom od BMW-a.  :mrgreen:
 
Odlicno, puno bolji uradak od prethodnog filmica  (y)
 
Aljaska  :slinavac: Morat ću ja puno raditi da skupim za đir tamo po Zapadu  :wink:

Za film  (y)
 
Miha, sam put nije toliko zahtjevan ak volis kampirat puno.  :D  sa medvjedima...heh

nego pripreme te ubiju.....i neke sitnice uvijek fale....  :shock:

z
 
zinger said:
Miha, sam put nije toliko zahtjevan ak volis kampirat puno.  :D  sa medvjedima...heh

nego pripreme te ubiju.....i neke sitnice uvijek fale....  :shock:

z

...ali na kraju ipak budeš najsretniji čovjek na svijetu, jel da?  (y)
 
Ovo je odlicno!
Aljaska u serijalu i Centralna Amerika...  (y)  (y)  (y)
Cak i one ravnice i pustopoljine izgledaju zanimljivo  :mrgreen: