Alpe Adria danas i sutra na grobniku

Damir

New member
...na motoplus.web-u možete naći rezultate današnjih treninga....naši forumaši idu odlično....shepi sa nešto sitno iznad 38 je treći što se tiče PH, zujić (borisz na forumu) je išao odličnih 1:37:4 i pretpostavljam da mu je to osobni rekord i drugo vrijeme od hrvata na ovom AA...prvi je naravno kec,nešto sporiji nego na happeningu sa nešto iznad 36...izgleda da mu fali kalšek da ga malo povuče na onih 35.1 od prije dva-tri tjedna na happeningu...kezić(forumski maverick) na svojih uobičajenih 39 i nešto...ajmo keziću,svi skidaju desetinke iz trke u trku,a ti još uvik na istom..nema odmora dok traje obnova :peace: ....opustio se jer ga više ne pljucam po forumu,morat ću opet malo počet :mrgreen: :mrgreen: ...
..sutra rano ujutro spox i ja krećemo malo do grobnika da podržimo ekipu,a pogotovo našeg dramaljskog biaggia...navodno se diljem češke otvaraju njegovi fan klubovi...ništa čudno s obzirom na uspjeh koji dečko ostvaruje..što na stazi što kod dotičnih čehinja :cice: :censored: :LOL:

rezultati treninga na motoplus.web-u

http://18110.forendienst.de/show_messages.php?mid=4279772
 
Meni se cini da se Shepi probija kod čehinja sa svojom klopom u trovačnici, danas kad sam bio sve puno čehinja.

Evo i slika
Slika095.jpg


nije dugo ovak puno izgledalo
 
kad se sutra voze utrke??????
molim odgovor sto prije, hića mi je!!!!!!!!!!
 
žderonje


mi smo u Kutini sam 64 kobase pojeli


više nije bilo :mrgreen:





srki
 
puno srece svima!
 
bila sam jučer tamo(subota)-melem za dušu i tijelo