Alpe Adria ovu nedjelju

gigi

Motorator
Smiješi se neko sunce na prognozi za vikend :D
 
Je konačno bu ljepo valda!! :naklon:
E još si zaboravil napisati da uz Alpe Adriu počinje i PH prvenstvo brzinaca u svim klasama!125,250,600 i 1000 pa jedva čekam da vidim na dijelu neke od članova ovog foruma!!! :cool: :mrgreen:
Naravno i MK''Motori'' će imati svoje predstavnike u nekim klasama PH a i AA pa ovime putem vas pozivam da dođete barem gledati sigurno super zanimljive borbe!!!!
Nadam se da se vidimo na Grobniku!! :D
 
:cool: Vidimo se , sigurno, a i mogli bi iz Barrake kreniti zajedno? ja mogu Nedjelju samo :cry:
 
Ako bude lijepo vrijeme u subotu idem oko 8 - 8:30 iz Pita, a u nedjelju nešto kasnije...oko 9. Do KA autoputem a dalje starom cestom...tak da ak vidite negdi pred birtijom SeVe...il' sam ja il' je Franc :mrgreen:
 
Bandit said:
Ako bude lijepo vrijeme u subotu idem oko 8 - 8:30 iz Pita, a u nedjelju nešto kasnije...oko 9. Do KA autoputem a dalje starom cestom...tak da ak vidite negdi pred birtijom SeVe...il' sam ja il' je Franc :mrgreen:
ak treba gurat viči :mrgreen: :mrgreen:
 
Uz takvu ekipu nece nam nedostajati niti podrske za nastup na endurance utrci (uz superstock :p )
:cool:
 
maverick said:
Uz takvu ekipu nece nam nedostajati niti podrske za nastup na endurance utrci (uz superstock :p )
:cool:

Takvi vozači poput tebe zaslužuju VELIKU podršku uvijek!!!! :cool: :cool:
Svaka čast :D :D
Još ako će biti neka okrijepa!!!Uf kud bolje :mrgreen: :mrgreen:
 
Gigo said:
maverick said:
Uz takvu ekipu nece nam nedostajati niti podrske za nastup na endurance utrci (uz superstock :p )
:cool:

Takvi vozači poput tebe zaslužuju VELIKU podršku uvijek!!!! :cool: :cool:
Svaka čast :D :D
Još ako će biti neka okrijepa!!!Uf kud bolje :mrgreen: :mrgreen:
oni koji su na dijeti buju sam gledali okrijepu :mrgreen: :mrgreen:
 
ja dolazim u subotu... ima netko raspored trka? da navijam za nase!
 
Gigo said:
maverick said:
Uz takvu ekipu nece nam nedostajati niti podrske za nastup na endurance utrci (uz superstock :p )
:cool:

Takvi vozači poput tebe zaslužuju VELIKU podršku uvijek!!!! :cool: :cool:
Svaka čast :D :D
Još ako će biti neka okrijepa!!!Uf kud bolje :mrgreen: :mrgreen:

Gigo daj se ti prvo malo oznoji i uzmi kantu , pa ce onda biti okrijepa bez problema :mrgreen: :mrgreen: :wink:

Zelim Vam svima ljepo vrijeme i cim bolje rezultate :cool:
 
Nažalost za Oldtimere nema ovaj vikend utrka pa ću biti samo kao gledaoc!Alpe Adria je otkazala(tj.pomaknula na 21.8.) a također i PH!! :cry: :cry:
Slijedeća utrka za mene je Bjelovar 29.5. kad svi zajedno nastupamo i brzinci i oldtimeri i supermoto i skuteri i APN-i! :shock: :shock: :shock:
Auuuu bit će gužveee :D
Baš me zanima kako će to ispasti!! 8)
 
Gigo said:
Nažalost za Oldtimere nema ovaj vikend utrka pa ću biti samo kao gledaoc!Alpe Adria je otkazala(tj.pomaknula na 21.8.) a također i PH!! :cry: :cry:
Slijedeća utrka za mene je Bjelovar 29.5. kad svi zajedno nastupamo i brzinci i oldtimeri i supermoto i skuteri i APN-i! :shock: :shock: :shock:
Auuuu bit će gužveee :D
Baš me zanima kako će to ispasti!! 8)
a bu tam 29-og bilo kaj finoga za papati???pa da dojdemo navijat :cheer: :mrgreen: