Alpe, Julijske, na dva načina...

HRKITDM

New member
Kiša je najavljena, i tjedan je prošao pre-brzo, da se ni naspavat' nismo stigli...Kažu da se klin klinom izbija, pa smo odlučili dignuti se u 4 i krenuti na vožnju po Sloveniji. Međutim desio se "Hrvoje" i produžili smo do 6.00. U 6.15 smo bili na motoru. Kišica. U Pivki umjesto "pivkana" kava; da nam se zjenice rašire, da nam lakše kroz maglu bude...Foto session u Kranjskoj gori potvrdio je da dolazi zima i da kad pred kućom parkiramo ktm, perforiranu jaknu "stavljam na led"..Hladno i oblačno. Tješim se marunima i maslinovom ulju na jesen..
Dolazak na prevoj i priprema za ferratu. Prilaz stijeni..
 
Penjanje na Malu Mojstrovku Hanzovom...Nadam se da accuweather griješi i da grmljavine neće biti u kritičnom času...
 
Nešto ljudi ipak potvrđuje da je planina njihov nacionalni sport...Vrh..još radler i nizbrdo ka Soči
 
Brdo motora i boja. Chapter ovaj pa onaj, BMW ovaj pa onaj. "Iz paštete će iskakati". Cesta je sjajna. 500km iza nas. Sad mi je lakše poštivati dan odmora...u nedjelju liječimo žuljeve..pozz od Ivane & Hrvoja
 
dobar ritam nema što!  (y)

sljedeći izazov: ista tura motorom, samo Hanzova na Prisojnik!  :mrgreen:
i po mogućnosti silaz "kroz Okno"  :mrgreen:
 
Odlična kombinacija, baš po mom guštu  (y)
 
Svaka čast  (y)
 
Preodlicno!
Drago mi je da ima ekipa koja spaja dvije vrste uzivanja.
Svaka cast, mi si isto ponekad spojimo nekaj slicno al manje zahtjevno.
Mrak.
 
Hrki reborn  :D (y)
 
E prelijepo!
I zahtjevno!
(y)
 
aaa zar vam je bilo potribno ,a bez nekog velikog razloga se verat po tim vrletima ,šta niste mogli guštat u vožnji do nekog planinskog doma pa se malo odmorit ,izist ,popit  :jesus: :jesus:
  inače lipo ,sve skupa super (y)
 
zanimljivo ovo penjanje.... čak mi zanimljivije od vožnje...  :mrgreen:
 
Prije 20 dana sam ispenjao na Triglav Tomniškovom gore, a Čez Prag dole... Na par mjesta 'umro od straha', ali sada kad gledam vaše slike odmah sam dobio volju za još koji smjer...
Svaka čast!