Alpinestars čizme _made in Croatia

Pero2

New member
...točnije Varaždin zna ko šta o tom ..cjena..kvaliteta ..naravno zanimaju me race mod. SMXplus SMX3 ,GPS..itd.
 
Pero2 said:
...točnije Varaždin zna ko šta o tom ..cjena..kvaliteta ..naravno zanimaju me race mod. SMXplus SMX3 ,GPS..itd.


koji broj ti treba. znam ja covjeka koji ima par para za prodat
 
speed attack said:
Pero2 said:
...točnije Varaždin zna ko šta o tom ..cjena..kvaliteta ..naravno zanimaju me race mod. SMXplus SMX3 ,GPS..itd.


koji broj ti treba. znam ja covjeka koji ima par para za prodat

naručio ja već ..hvala svejedno ..pitao sam jel me zanima realna cjena tih čizama ..i jel to prava alpinestars kvaliteta!¨? .. kog zanima nek se javi na pp ima dosta modela i sve veličine ..jedino isporuka nije baš "odmah",..al sve će to "los"riješiti... :mrgreen:
 
Ne, to ti nije prava kvaliteta. Ove naše su napravljene od stiropora i pofarbane ko prave. Uzimaju ih cigići za italo dance a kad ih izližu dilaju ih dalje na Hreliću. Za 480 EUR.
 
Nisu lose, dobro je sta ima neki lik u Zagrebu sta nabavlja rezervne dijelove za te cizme.
Meni nabavio slidere za par tjedana, a cuo sam da ima i za ostale motore i opremu dijelove. Zna doc na Grobnik, ja mislim da maznajva po Italiji pa tu dila. Nema sta nema. Mislim da imam i broj negdje.

ps. ima nesto cudno na njemu, kad ga vidis uzivo samo ga nemoj za to pitat
 
GPZ - potomak te budi? :mrgreen:
Spavaj!
 
Pero2 said:
speed attack said:
Pero2 said:
...točnije Varaždin zna ko šta o tom ..cjena..kvaliteta ..naravno zanimaju me race mod. SMXplus SMX3 ,GPS..itd.


koji broj ti treba. znam ja covjeka koji ima par para za prodat

naručio ja već ..hvala svejedno ..pitao sam jel me zanima realna cjena tih čizama ..i jel to prava alpinestars kvaliteta!¨? .. kog zanima nek se javi na pp ima dosta modela i sve veličine ..jedino isporuka nije baš "odmah",..al sve će to "los"riješiti... :mrgreen:
Ja ih imam i stvarno su :cool: . Bila je cijena oko 100€ za smx-plus
 
Pero2 said:
...točnije Varaždin zna ko šta o tom ..cjena..kvaliteta ..naravno zanimaju me race mod. SMXplus SMX3 ,GPS..itd.


offtopic...zgodan-vrlooo-zgodan avatar :cool:
 
gepeze said:
Nisu lose, dobro je sta ima neki lik u Zagrebu sta nabavlja rezervne dijelove za te cizme.
Meni nabavio slidere za par tjedana, a cuo sam da ima i za ostale motore i opremu dijelove. Zna doc na Grobnik, ja mislim da maznajva po Italiji pa tu dila. Nema sta nema. Mislim da imam i broj negdje.

ps. ima nesto cudno na njemu, kad ga vidis uzivo samo ga nemoj za to pitat
daj onda broj na pp, idu mi na zivce ove moje GPS (btw. isto made in croatia :mrgreen: ) jer su mi na knap.
 
Ove iz varazdina jesu li izgledom iste kao original? Jel kvaliteta i cvrstoca bar priblizna originalnim?
 
e.bug said:
Ove iz varazdina jesu li izgledom iste kao original? Jel kvaliteta i cvrstoca bar priblizna originalnim?
covjece boziji, to jesu alpinestars cizme, original. tu je tvornica, kuzis? :twisted: na svim alpinestars cizmama koje sam vidio (moje, Zokijeve-on je kupio u italiji, od brace Barukcic) pise "made in Croatia"
 
gepeze said:
Nisu lose, dobro je sta ima neki lik u Zagrebu sta nabavlja rezervne dijelove za te cizme.
Meni nabavio slidere za par tjedana, a cuo sam da ima i za ostale motore i opremu dijelove. Zna doc na Grobnik, ja mislim da maznajva po Italiji pa tu dila. Nema sta nema. Mislim da imam i broj negdje.

ps. ima nesto cudno na njemu, kad ga vidis uzivo samo ga nemoj za to pitat

Jel to onaj s velkom glavom i bonbonima u džepu kaj živi tam kraj Hrelića,a vozi (pardon)gleda (jer su pokvareni-uvijek)one črlene motore? :idea: :mrgreen:
 
dr.chala said:
gepeze said:
Nisu lose, dobro je sta ima neki lik u Zagrebu sta nabavlja rezervne dijelove za te cizme.
Meni nabavio slidere za par tjedana, a cuo sam da ima i za ostale motore i opremu dijelove. Zna doc na Grobnik, ja mislim da maznajva po Italiji pa tu dila. Nema sta nema. Mislim da imam i broj negdje.

ps. ima nesto cudno na njemu, kad ga vidis uzivo samo ga nemoj za to pitat

Jel to onaj s velkom glavom i bonbonima u džepu kaj živi tam kraj Hrelića,a vozi (pardon)gleda (jer su pokvareni-uvijek)one črlene motore? :idea: :mrgreen:

moze bit. Vidio sam ga na Grobniku sa nekim slinavim klinjom koji je trpo bonbone u usta. A po spiki bi mogo biti i Hreland makar meni vuce ko talijan koji svera Kurde... :mrgreen:

e a jesi primjetio kolika mu je... :mrgreen:
 
gepeze said:
dr.chala said:
gepeze said:
Nisu lose, dobro je sta ima neki lik u Zagrebu sta nabavlja rezervne dijelove za te cizme.
Meni nabavio slidere za par tjedana, a cuo sam da ima i za ostale motore i opremu dijelove. Zna doc na Grobnik, ja mislim da maznajva po Italiji pa tu dila. Nema sta nema. Mislim da imam i broj negdje.

ps. ima nesto cudno na njemu, kad ga vidis uzivo samo ga nemoj za to pitat

Jel to onaj s velkom glavom i bonbonima u džepu kaj živi tam kraj Hrelića,a vozi (pardon)gleda (jer su pokvareni-uvijek)one črlene motore? :idea: :mrgreen:

moze bit. Vidio sam ga na Grobniku sa nekim slinavim klinjom koji je trpo bonbone u usta. A po spiki bi mogo biti i Hreland makar meni vuce ko talijan koji svera Kurde... :mrgreen:

e a jesi primjetio kolika mu je... :mrgreen:

Da primjetio,pa taj globus nemreš ne vidjeti!Ima bulju veću od MZ-inog cilindra! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Još ak je tvrda ko tvoja,moglo bi biti svega ak ga se militanti dočepaju!Atomska bomba je GK za taj projektil! :mrgreen: :mrgreen:
 
Imam ja te cizme, alpinestars tech6 (kross) made in croatia. Zasad su se pokazale i vise nego odlicne! :wink: 130 eurica
 
Mey said:
Pero2 said:
...točnije Varaždin zna ko šta o tom ..cjena..kvaliteta ..naravno zanimaju me race mod. SMXplus SMX3 ,GPS..itd.


offtopic...zgodan-vrlooo-zgodan avatar :cool:

...se mi znamo od nekud,,,? :mrgreen:
missss motori moožda.... 8)