Alpos koferi

imam ih ja na africi. super su ali imaju i minuse- znači malo sam ih "doradio"
npr.bravice koje dobiješ na njima ne valjaju baš posebno pa sam ih mijenjao, ona strana koju ćeš učvrstiti za motor-nosač je  dosta tanka, pa preporučam neko pojačanje iznutra (deblji lim npr.od prometnog znaka) i to sam ga smotao pod 90 da pojača i pod kofera, i onda ne vibriraju u vožnji.

bili su cca 600-ak kuna, zaboravio sam točno,  -sretno u kupovini.

 
Denis ZG said:
Dali netko ima ili je kupovao Alpos aluminijske kofere,znaima me kakve su kvalitete i mozda ako netko zna koje su cijene tih kofera???
http://alu.alpos.si/default.asp?id=2329

Pa nazovi ih i pitaj. Bila je prije njihova ispostava u ZGB, tamo smo kupovali svojevremeno, no mislim
da više ne šljaka... Onda je bio par 29 litarskih cca. 600 kn... I bash kako Rocky6 kaže, osrednje su
kvalitete, treba malo dorade, barem ti serijski... (y)
 
poslao sam im upit preko email-a,vidit cu kaj ce odgovorit,ako ce odgovorit,piše da su napravljeni od 1,2mm alu lima,to mi je odmah bilo malo cudno jer to je fakat tanko.....a možda se varam :misli:
 
rocky6 said:
imam ih ja na africi. super su ali imaju i minuse- znači malo sam ih "doradio"
npr.bravice koje dobiješ na njima ne valjaju baš posebno pa sam ih mijenjao, ona strana koju ćeš učvrstiti za motor-nosač je  dosta tanka, pa preporučam neko pojačanje iznutra (deblji lim npr.od prometnog znaka) i to sam ga smotao pod 90 da pojača i pod kofera, i onda ne vibriraju u vožnji.

bili su cca 600-ak kuna, zaboravio sam točno,  -sretno u kupovini.

sve ovo napraviš i onda su vrhunski.Platio sam dva kofera po 36 l 110 eura,rade odlično
 
Denis ZG said:
poslao sam im upit preko email-a,vidit cu kaj ce odgovorit,ako ce odgovorit,piše da su napravljeni od 1,2mm alu lima,to mi je odmah bilo malo cudno jer to je fakat tanko.....a možda se varam :misli:

Javi šta su ti odgovorili...