Amo ,dojmovi i iskusta.Koji od ova tri izabrati???

macak zx6r

New member
  Pošto u skorije vrijeme imam namjeru kupiti drugu pili,jer sam sad bez motora dvoumim se između ova tri jer mi se oni baš sviđaju po svemu,e sad bi molio da mi ne govorite "a što nebi uzeo 10-ku,isl),a to su:HONDA CBR 929RR(2001)
                                                                              SUZUKI GSXR-750(2002-)   
                                                                              KAWASAKI ZX-9R(2001)
Evo pa sad vi dajte svoja iskustva mane i prednosti pogotovo oni koji su ih imali.Što se tiče konja svi su tu negdi.Mene najviše vuče malo ipak Honda iako sam imao kawasakija i blaženi mu svaki eur.
i112251_aCoGunAnimation.gif
:misli: :misli:

http://www.bikez.com/motorcycles/suzuki_gsx-r_750_2002.php
http://www.motorbikes.be/en/Honda_CBR_929_RR_Fireblade_2001.aspx
http://www.bikez.com/motorcycles/kawasaki_zx-9r_ninja_2001.php
 
hondu nisam probao...

a od ova druga dva dajem glas za suzu ... nekako mi je motor vozniji i bolje mi leži ... :neznam:
 
strasilo said:
hondu nisam probao...

a od ova druga dva dajem glas za suzu ... nekako mi je motor vozniji i bolje mi leži ... :neznam:

    (y) pošteno,u svakom slučaju hvala na svom mišljenju. (y)
 
suzu - sve na svom mjestu, sve radi kako treba - pruža odličan osjećaj usklađenosti svih karakteristika, omjera i parametara motocikla - za 5
 
maiketividimejurim said:
suzu - sve na svom mjestu, sve radi kako treba - pruža odličan osjećaj usklađenosti svih karakteristika, omjera i parametara motocikla - za 5

  Meni su sva tri super,zato se i mislim,ali isto me malo sve vuče na hondu,a ne znam zašto. :LOL:
 
:misli: :misli:
    Pa zar moram ja sam da pišem,nije vraga da nema nitko iskustva sa ova tri motora pa da neće da to podjeli sa kolegom??? :shock:
 
Vozio sam cbr iz 98,napominjem vozio ne imao,napravio sam oko 1000 km,onda bas i nisam imao neka  iskustva s velikim motorima,al mogu rec da mi je jako brzo legla,ova 2001 mislim da moze bit samo bolja. Druga dva nisam nikad imao ni vozio,U ovom slucaju bi se dvoumio između Suze i Honde,iskreno Kawasakia ne bi ni gledao
 
suza ima snage kao 900 (za ono vrime) vozi se kao 600-tica (y)
honda ako bira srce
vozio 2/3 suza ,honda
 
U slicnoj sam i ja nedvoumici  ništa od toga nisam vozio ni imao uvijek samo 600 klasa i to vecinom kawe i mislim da bih ipak uzeo Zx9r, ima tu na forumu negdje komentari upravo za nju i cisto sve ok tko je imao nije požalio. Sretno u kupnji 
 
mada sam ljubitelj honde u ovom tvom izboru dajem glas za zx9r  (y) 929 trenutno bas i nemas neki izbor u hr.sve ili su bile lupane ili slagane a ove koje su ko nove te i kostaju a znamo da 929 bas i nije pre uspjsno prosla kroz moto povjest (getriba) a ima ona jos svojih mana
 
Vozio sam 929  imao 954 i vozio ZX9R i suzu. Svi su odlični motori, ovisi o načinu vožnje.
Na hondu se naj lakše navikneš, kawa je malo pre glomazna. Suzuki je nešto između ali malo ljeniji.
Ja sam se naučio i navuko na hondu pa i trenutno vozim CBR-ku i tvrdim da je najkvalitetnija pa
kažem JEDNOM HONDA, UVIJEK HONDA!!! (y)

 
  Ma da,sve možda zavisi kako netko i naleti na motor,odnosno u kakvom je stanju,a sad i meni je Honda nešto prirasla srcu mada je nisam ni vozio,ali eto zato smo tu da razmjenimo iskustva. (y) (y)Ovo sa getribom,učemu je tu problem što se tiče nje,jer to sam čuo da nešto ima 954 koja mi je isto u igri,pa sad??? :shock:
 
macak zx6r said:
  Ma da,sve možda zavisi kako netko i naleti na motor,odnosno u kakvom je stanju,a sad i meni je Honda nešto prirasla srcu mada je nisam ni vozio,ali eto zato smo tu da razmjenimo iskustva. (y) (y)Ovo sa getribom,učemu je tu problem što se tiče nje,jer to sam čuo da nešto ima 954 koja mi je isto u igri,pa sad??? :shock:

Na mojoj 954 je pukla treča brzina, (ali to je zato jer sam je non stop davio u trečoj) ako je voziš
pametno nema joj šta biti!
 
954 i 929 ti imaju identicne getribe tj. agregati su im manje vise isti , a i jedna i druga su bolesne na getribu pogotovo na drugu i cetvrtu brzinu ako se vozis na zadnjem ,pre mekani su dosjedi zupcanika jedan na drugi i odlaze ,a znaju se dogoditi i druga ostecenja unutar motora kad rikne getriba  :palacdolje: cbr 919 ja puno bolji kaj se tice toga mada i on pati od 2 brzine  :palacdolje:
 
RC46 said:
954 i 929 ti imaju identicne getribe tj. agregati su im manje vise isti , a i jedna i druga su bolesne na getribu pogotovo na drugu i cetvrtu brzinu ako se vozis na zadnjem ,pre mekani su dosjedi zupcanika jedan na drugi i odlaze ,a znaju se dogoditi i druga ostecenja unutar motora kad rikne getriba  :palacdolje: cbr 919 ja puno bolji kaj se tice toga mada i on pati od 2 brzine  :palacdolje:

    :shock: :shock:Sad tek mi ništa nije jasno stvarno,pa toliko se hvale te Honde a i meni se sviđaju ali sam počeja ozbiljno sumnjati u njihovu kvalitetu.Pa još samo da ne valja i getriba na tauzenki. :palacdolje:Meni je osobno 954 izvrsna što se tiče izgleda i samog rada mašine,tiha i to,što je specifično za Hondu,pogotovo za yamahu,ali čini mi se da će odluka isto pasti na sukca.Ajde regler,to ništa ali getriba pa skoro na svakoj :palacdolje:
 
macak zx6r said:
    :shock: :shock:Sad tek mi ništa nije jasno stvarno,pa toliko se hvale te Honde a i meni se sviđaju ali sam počeja ozbiljno sumnjati u njihovu kvalitetu.Pa još samo da ne valja i getriba na tauzenki. :palacdolje:Meni je osobno 954 izvrsna što se tiče izgleda i samog rada mašine,tiha i to,što je specifično za Hondu,pogotovo za yamahu,ali čini mi se da će odluka isto pasti na sukca.Ajde regler,to ništa ali getriba pa skoro na svakoj :palacdolje:

bas i nisi nesto previse upucen u hondine motocikle  :misli:

regleri poslije 2001 nisu problematicni  (y) ,954 tiha  :misli: pa ona naj vise suska od svih hondi ,klipovi se dosta cuju na hldano i na njoj i na 929,nije kvar ali tucka  :mrgreen: ,a i 1000rr ti ima mana na getribi ,a tu i tamo se nade koja sto protuce na radilici,a i elektronika ih zna zezati  :palacdolje: ,
 
RC46 said:
bas i nisi nesto previse upucen u hondine motocikle  :misli:

regleri poslije 2001 nisu problematicni  (y) ,954 tiha  :misli: pa ona naj vise suska od svih hondi ,klipovi se dosta cuju na hldano i na njoj i na 929,nije kvar ali tucka  :mrgreen: ,a i 1000rr ti ima mana na getribi ,a tu i tamo se nade koja sto protuce na radilici,a i elektronika ih zna zezati  :palacdolje: ,

  Ma to sam sve pročitao ,malo po forumu malo od ljudi što su ih vozili isl.,ali san se baš iznenadio,a vidim i ti je voziš,imaš li ti ikakvih problema,ja ču vjerovatno na ovo
i113757_SuzukiGirls15w.jpg
 
  Šta ode piše,ko zna Talijanski,nešto porez i to,meni ovo nešto jeftino ili  :misli: :misli:
http://www.motosupermarket.it/Suzuki-GSX-R%20750-Usata-Suzuki-GSX-R%20750_MbkCard_304_32051.html
 
macak zx6r said:
   Ma to sam sve pročitao ,malo po forumu malo od ljudi što su ih vozili isl.,ali san se baš iznenadio,a vidim i ti je voziš,imaš li ti ikakvih problema,ja ču vjerovatno na ovo
i113757_SuzukiGirls15w.jpg

ja imam 919 ,iz 97g taj je jos donekle u redu ,kaj se tice agregata  (y) same pohvale  :mrgreen: ali druga i cetvrta su joj isto boljka ako se vozis po zadnjem  :palacdolje: inace po meni najbolji cbr ti je 919,samo godina poslije moje tj,zadnji model sc33,ima nesto kila 2,3 manje od mojeg i 2 ks vise  (y) i jos dosta sitnica koje su promjenili, (y) motor izgleda veliko ali je ultra lagan i odlican za vozit ,ako se ovjes podesi kak trea jako je mirna i precizna i na brzoj voznji kroz zavoje  (y)

a taj suzuki 1000 ti je isto odlican izbor ,jedan od suzukijevih najboljih motora  (y) i agregata  (y) ima nekih sinih musica sa einspritzom i nekih ostalih sitnica ali sve rijesivo motor sasvim ok