amortizer zadnji ohlins

MichaelKTM said:
mene zanima dali netko puni te amortizere, tj da ih reparira..thx

Je.....postoji takav :

gospodin Štef, 091/5600581

Naravno, Viktor Bolšec odnedavno radi WP ovjes, i to licencirano.......cijena je sukladna.....
 
Grigić radi ohlins ... http://www.motorigrigic.hr/o-nama/
 
koliko to otprilike dođe... mojem je brat ispustio ono šta je unutra, trebao bi samo punjenje jer nije to neki motor da se isplati nesto strasno radit
 
MichaelKTM said:
koliko to otprilike dođe... mojem je brat ispustio ono šta je unutra, trebao bi samo punjenje jer nije to neki motor da se isplati nesto strasno radit

Dobro, za boga miloga, što je ovo flashback u onu temu s auspuhom......pa daj okreni broj koji sam ti dao i pitaj.....ili želiš da ja nazovem i zamolim predračun na tvoje ime i pošaljem ti ga poštom??

M.
 
makazica said:
Dobro, za boga miloga, što je ovo flashback u onu temu s auspuhom......pa daj okreni broj koji sam ti dao i pitaj.....ili želiš da ja nazovem i zamolim predračun na tvoje ime i pošaljem ti ga poštom??

M.

Valjda je dečko srameči.
A i ti planeš sam tak.
:(
 
MichaelKTM said:
koliko to otprilike dođe... mojem je brat ispustio ono šta je unutra, trebao bi samo punjenje jer nije to neki motor da se isplati nesto strasno radit

Puuuno jeftinije nego kod ovlaštenog, a jednako dobro, možda i bolje.

Štef  :afro:
 
ako je netko nosio, radio to više bi volio tako da znam otprilike, za sada... ako nema nitkog koji ima stime iskustva ću nazvati... nije mi ništa hitno... vjerujem da i vi ne zovete odmah sve  (y)
 
MichaelKTM said:
ako je netko nosio, radio to više bi volio tako da znam otprilike, za sada... ako nema nitkog koji ima stime iskustva ću nazvati... nije mi ništa hitno... vjerujem da i vi ne zovete odmah sve  (y)
Meni je Štef slagal ohlinsa na xjr-u za 300kn! Povoljno i kvalitetno, preporučam!!
 
MichaelKTM said:
ako je netko nosio, radio to više bi volio tako da znam otprilike, za sada... ako nema nitkog koji ima stime iskustva ću nazvati... nije mi ništa hitno... vjerujem da i vi ne zovete odmah sve  (y)

Štef Rački je reparirao vilice i amortizere vozačima motokrosa od prije 25 godina do danas i nema cross ili enduro amortizera ili vilice koji od njega nije izašao bolji nakon popravka ili servisa.
Čovjek kuži problematiku, ako je i nešto sj... to popravi ili napravi i zamjeni.
Mom kumu je Zongijev razlokani zadnji amortizer doveo u radnu kondiciju što je puno teže nego neku KYB,Ohlins,Showu ili WP
 
makazica said:
Je.....postoji takav :

gospodin Štef, 091/5600581
MichaelKTM said:
odakle je taj štef?
ko radi to u puli?

Štef, kaj se nevidi, pa iz Drniša  :LOL:

Pa nazovi ga čovječe i pitaj šta te zanima, neće ti nos odgrist' preko telefona.