Amsterdam

varichello

Well-known member
Ojla ljudi... ima tko iskustva nekakvog?
Planiram u jesen sa ženom lagano do Amsterdama... na ganđu i kurbe hahaha
smještaj 3 noći u Amsterdam je riješeno, ruta gori doli riješena...
znači samo pitanje, jel se isplati gnjavit motorom po gradu ili jednostavno uzet metro ili trajvan ili šta već imaju javnog prevoza i to je to?
vidim puste drame oko parkinga, meni u smještaju (8km od centra) dnevni parking 15€, nema popusta na motore... jeftiniji doručak od parkinga jebenti pasa magarca...
 
Ojla ljudi... ima tko iskustva nekakvog?
Planiram u jesen sa ženom lagano do Amsterdama... na ganđu i kurbe hahaha
smještaj 3 noći u Amsterdam je riješeno, ruta gori doli riješena...
znači samo pitanje, jel se isplati gnjavit motorom po gradu ili jednostavno uzet metro ili trajvan ili šta već imaju javnog prevoza i to je to?
vidim puste drame oko parkinga, meni u smještaju (8km od centra) dnevni parking 15€, nema popusta na motore... jeftiniji doručak od parkinga jebenti pasa magarca...
Svi su na biciklama i staze su odlicno organizirane i uredene. Rentajte i uzivajte…
 
  • Like
Reactions: varichello
Sa ženom u Amsterdam.
Mogao si prvo na Zrče. Jeftinije je i vidio bi koja je to greška.
Dobro da nisi pošao na Pataju. Povedi i punicu. 🤣 🤣
amsterdam je izabran je nikako da nam se poklopi ga vižitat, sad se nešto poklopilo, usput još malo đinđerbasat po onim zemljicama uokolo, pa neki prijatelji iz njemačke nas malo iznenadili nije bitno-i mi idemo...

znam da je skup amsterdam, al imam uvik kufer i termo ruksak za pive tako da problem skupoće djelomično riješen...

i rekli smo da se moramo dooobro ušikat u nekom kofi šopu sa nekom travuljagom i to je to... da se sitimo malo mladih dana hahaha
 
U amsterdam se ne ide sa ženom,jedino ako zena nema nista protiv trojke!
 
Ojla ljudi... ima tko iskustva nekakvog?
Planiram u jesen sa ženom lagano do Amsterdama... na ganđu i kurbe hahaha
smještaj 3 noći u Amsterdam je riješeno, ruta gori doli riješena...
znači samo pitanje, jel se isplati gnjavit motorom po gradu ili jednostavno uzet metro ili trajvan ili šta već imaju javnog prevoza i to je to?
vidim puste drame oko parkinga, meni u smještaju (8km od centra) dnevni parking 15€, nema popusta na motore... jeftiniji doručak od parkinga jebenti pasa magarca...
Strogo garaža i pod ključ.
Sve ostalo metro i javni prijevoz.
Taxi ni pod razno. Cijenovno su skuplji od Taxija na aerodromu u Splitu.
 
  • Like
Reactions: varichello
U amsterdam se ne ide sa ženom,jedino ako zena nema nista protiv trojke!

I blizanci su previse😂😂😂

Ma neman ja para za platit kurbu pa mi nisu ni napete jelte khmkhm, al za dobar stari đoint duboko ćemo ruku u vriću zavuć...
 
Yebote joint blize ti je u Svabiju ako se hoces stonirat kod njih je sad legalnije i mores vise imat kod sebe. Sto se tice piva i cuge nemoj se zajebat i na ulici ili negdje u javnosti otvorit konzervu ili bocu morat ces je prosut i kaznu platit 😁
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: diesel power
amsterdam je izabran je nikako da nam se poklopi ga vižitat, sad se nešto poklopilo, usput još malo đinđerbasat po onim zemljicama uokolo, pa neki prijatelji iz njemačke nas malo iznenadili nije bitno-i mi idemo...

znam da je skup amsterdam, al imam uvik kufer i termo ruksak za pive tako da problem skupoće djelomično riješen...

i rekli smo da se moramo dooobro ušikat u nekom kofi šopu sa nekom travuljagom i to je to... da se sitimo malo mladih dana hahaha
Bio više puta, ali sve bilo blizu, tako da smo sve šetali. Cijene "Evropske".

Sa travuljom se mjenjao zakon puno puta. Neznam što je sad na snazi. Ali največi mi je bio zakon vidjeti izbor. Ono 50 vrsta. Pa te pita koju ćeš.

Navodno sad i kurbe hoče iselit neđe na periferiju. Pa i sa apartmanima su najavili neka drastična ograničenja. Tako da vjerovatno sve se promjenilo od kad sam bio zadnji put, prije desetak godina.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Ojla ljudi... ima tko iskustva nekakvog?
Planiram u jesen sa ženom lagano do Amsterdama... na ganđu i kurbe hahaha
smještaj 3 noći u Amsterdam je riješeno, ruta gori doli riješena...
znači samo pitanje, jel se isplati gnjavit motorom po gradu ili jednostavno uzet metro ili trajvan ili šta već imaju javnog prevoza i to je to?
vidim puste drame oko parkinga, meni u smještaju (8km od centra) dnevni parking 15€, nema popusta na motore... jeftiniji doručak od parkinga jebenti pasa magarca...
odlična ideja, ja sam bio sa ženom prije 2 godine (avionom doduše), u gradu smo rabili isključivo javni prijevoz i cipelcug, mislim da ti je to najbolje

kaj da ti kažem, uživaj u svemu kaj ti Amsterdam pruža dok se žena slaže i uživa s tobom i vratit ćete se, ko i mi 😉
 
odlična ideja, ja sam bio sa ženom prije 2 godine (avionom doduše), u gradu smo rabili isključivo javni prijevoz i cipelcug, mislim da ti je to najbolje

kaj da ti kažem, uživaj u svemu kaj ti Amsterdam pruža dok se žena slaže i uživa s tobom i vratit ćete se, ko i mi 😉
Eto varičelo,a se žena slaže i uživa sa tobom...ima šanse😁
 
Hvala na info kolege....
Znaci motor nix u grad, a za kurbe ćemo lako😂😂 jel daju na minute, dok žena od na wc pa jelte😂😂😂
 
Eto.
Kurbe u izlozima, trava se puši, a ne smiješ popit pivo na ulici.
Vjerovatno se smije na tange rodeo hlače obuć.
 
Aj da se i ja kao zena javim. Amsterdam top destinacija, sa zenom tamo gdje god je njoj volja i radite sto god hoce…ne preporucam motorom u grad, definitivno cipelcug i javni prijevoz. Jedan od najboljih vikenda ikad tamo…
 
Ja sam se 2002 i 2003 navozao po Masterdamu, jer sam živio 90 km dalje. Jednom su mi preko noći isjekli prednju gumu, kad sam bio za Kraljičin dan uparkirao motor kod trga dokle je bio otvoren promet i nastavio pješice, kad sam se vratio našao gga prekrivena sladoledom. Treći put mi klepili digitalnu kameru sa sjedišta motora, dok sam se okrenuo da stavim rukavice u topcase. Neće više baka u šipke...
 
znači sigurnije je motor bacit u more nego sa njim u centar hahaha i onda mi blakanci nešto... ma mi smo gospoda za tu bagru i hipnotisanu gomilu
 
  • Like
Reactions: Ico92 and prpa