Anketa da li bi trebalo organizirat skuter ubrzanja i stayling

Da li bi trebalo organizirat skuter ubrzanja i stayling


  • Total voters
    30
  • Poll closed .
pa zapravo najveci problem je u tome da se takve stvari odrzavaju na motorijadama gdje je zabranjen ulaz skuterima pa bi se prvenstveno trebali organizirat skuter klubovi i onda skuterijade  :LOL: (scooter meeting) i tam to slozit i napravit da je ofisl...tj da ima i nagrada i da se eventualno vodi neka evidencija rezultata! problem je i u novcu, a onda dolazi i organizacija jer ziher se nebu 1-2 covjeka islo zajebavat s tim, vec mora bit klub...mislim da takva natjecanja nece jos dugo bit na nasim prostorima...osim ak se u skorije vrijeme ne organiziraju klubovi i organizacije posebno za skutere pa bi se onda vec dalo nes napravit!
 
Dogovorite se na www.svijetskutera.com, tamo će vas više ljudi podržat. Al ideja je superiška!
 
postoje mjesta gdje je to vec organizirano..

pogledaj u moj potpis  (y)
 
a mislim da je autor ankete i ovog topica mislio na utrke ubrzanja na kojih par sto metara i show off, a ne na kruzne utrke...

za te kruzne utrke bas mora bit profi team da bi se kvalitetno moglo prisustvovat, a ove utrke ubrzanja bi mogli komotno pojedinci doc sa svojim skuterima i prijateljski odmjerit snage na zatvorenoj pisti, cesti duzine npr. 200 metara, rasporedjeni po klasama! isto kak i auti imaju streetrace, samo bi tak trebalo bit i za skutere. samo ne znam tko ce to organizirat...treba nazicat jos i sponzore, a naravno oni ti nece doc osim ak u 2-3 godine pokazes da event ima uspijeha...ne znam, mislim da ce to jos dugi niz godina ostat na ubrzanju od semafora do semafora po gradu i tko je ludji u prolazenju izmedju autiju samo da bi doso prvi do semafora :LOL: ...
 
Ghoul said:
a mislim da je autor ankete i ovog topica mislio na utrke ubrzanja na kojih par sto metara i show off, a ne na kruzne utrke...

za te kruzne utrke bas mora bit profi team da bi se kvalitetno moglo prisustvovat, a ove utrke ubrzanja bi mogli komotno pojedinci doc sa svojim skuterima i prijateljski odmjerit snage na zatvorenoj pisti, cesti duzine npr. 200 metara, rasporedjeni po klasama! isto kak i auti imaju streetrace, samo bi tak trebalo bit i za skutere. samo ne znam tko ce to organizirat...treba nazicat jos i sponzore, a naravno oni ti nece doc osim ak u 2-3 godine pokazes da event ima uspijeha...ne znam, mislim da ce to jos dugi niz godina ostat na ubrzanju od semafora do semafora po gradu i tko je ludji u prolazenju izmedju autiju samo da bi doso prvi do semafora :LOL: ...
Nažalost je to tak. Prije je tak bilo, jednom se jedva organizirao veliki scooter meeting na španskom, to je bilo ok jer je bio i styling, ubrzanja nije bilo al donekle ok ,bio je stunt i tak...
 
Ghoul said:
a mislim da je autor ankete i ovog topica mislio na utrke ubrzanja na kojih par sto metara i show off, a ne na kruzne utrke...

za te kruzne utrke bas mora bit profi team da bi se kvalitetno moglo prisustvovat, a ove utrke ubrzanja bi mogli komotno pojedinci doc sa svojim skuterima i prijateljski odmjerit snage na zatvorenoj pisti, cesti duzine npr. 200 metara, rasporedjeni po klasama! isto kak i auti imaju streetrace, samo bi tak trebalo bit i za skutere. samo ne znam tko ce to organizirat...treba nazicat jos i sponzore, a naravno oni ti nece doc osim ak u 2-3 godine pokazes da event ima uspijeha...ne znam, mislim da ce to jos dugi niz godina ostat na ubrzanju od semafora do semafora po gradu i tko je ludji u prolazenju izmedju autiju samo da bi doso prvi do semafora :LOL: ...
Da baš to ne kružne utrke nego ubrzanja i stayling ali uvijek je problem nać sponzore za takve stvari. (y)
 
Dobra ideja....dati maldima priliku da se "ispucaju" na mjestima predvidenim za takve tipove manifestacija....a ne da svoje "probleme" ili "komplekse" lijece na cestama ili ulicama....bilo bi manje razbijenih glava..... :mrgreen:. Svi bi imali koristi od toga..... (y)
 
Jel netko od vas pokušao organizirati nešto takvog tipa?

Normalno JA(ovo je za bavarca serije 5 iz Motorsport odjela) jesam, i to je jeheno teško.
Minimalno tjedan skupljanja papira po opčini i županiji, nakon izrađenog elaborata.
Organizirati osiguranje, obavijestiti policiju, osigurati kola hitne pomoči(i platiti ih). Pronači bale sijena i metalne ograde( i platiti ih).
Ukoliko je to događaj oktanskog tipa(a je) trebalo bi ga i osigurati( i platiti) da nekom npr. od gledaoca ne ozljedite dijete kad vam skuter ubrza bez vas na sjedalu.
Onda sve to(ako i kad dobijete dozvolu) treba uskladiti sa mogučnostima sudionika, marketinški pokriti(i platiti), ralizirati i poslje vratiti one metalne ograde (i platiti dovoz i odvoz)

Znači, postoji značajan angažman vremena i živaca, značajna suma novaca koju treba unaprijed platiti i namiriti iz nekakvih ulaznica ili sponzora(što podrazumijeva i vrijeme i živce za pronalazak istih)

Eto ukomponirajte ovo u svoja maštanja i bit če vam lakše ovo organizirati.