Apartmani

Maestral said:
Meni jedna stvar nikada nije bila jasna u tim apartmanima, tim vise kaj su ovi novi.

Koji klinac kupujete krevete koji imaju onu dasku kod nogu? Svatko ko je visi od 190 (a i neki nizi) vam 7 dana spominju obitelj svaki puta kada se pokusaju naspavati u tom krevetu.

Cemu uopce ta daska sluzi? To je kao lijepo? Jeftinije je ako ima tu dasku?

neka me netko prosvijetli jer ja imam instant odjeb za mjesta sa takvim krevetima...
skidanje daske se dodatno placa  :LOL:
 
Mozes bolje hebavat :mrgreen: kad se odgurivas od daske  :LOL:
 
Maestral said:
Meni jedna stvar nikada nije bila jasna u tim apartmanima, tim vise kaj su ovi novi.

Koji klinac kupujete krevete koji imaju onu dasku kod nogu? Svatko ko je visi od 190 (a i neki nizi) vam 7 dana spominju obitelj svaki puta kada se pokusaju naspavati u tom krevetu.

Cemu uopce ta daska sluzi? To je kao lijepo? Jeftinije je ako ima tu dasku?

neka me netko prosvijetli jer ja imam instant odjeb za mjesta sa takvim krevetima...

Jesi razmisljao da su kreveti dugi 2m i onda daska ?

prpa said:
Mozes bolje hebavat :mrgreen: kad se odgurivas od daske  :LOL:

Jebeš do daske !  :mrgreen:
 
guso said:
Jesi razmisljao da su kreveti dugi 2m i onda daska ?

A jastuk stavis pod ramena or what?
Jebalavasdaskadavasjebaladaska... :mrgreen:
 
daska slovencima i čehima treba za fukat u tvom apartmanu

pričal je tu Mate već kak to ide




Srki
 
Zapru said:
krenuo si posteno, a onda su upao u crnu rupu kalimera i postao prosjecan rvcki prodavac magle  :LOL: :LOL: :mrgreen:

He, he ..... sve je stvar ponude i potražnje. Mnogi nisu svjesni da 15.07.- 15.08. neće biti slobodnog kreveta na jadranu, Turska je riknula i barem 80% njihovih gostiju su naši gosti. Biber cijena i svi zadovoljni, nema magle, samo čista matematika  :mrgreen:
 
Srki said:
daska slovencima i čehima treba za fukat u tvom apartmanu

pričal je tu Mate već kak to ide




Srki

Meni ti cehi i slovenci naprotiv zgledaju ko da im fali pokoja daska... Pogotovo kad cehi krenu u japankama na Velebit..