APENCI IPAK U NOVOJ RAČI

romel

Member
:cool: :cool: Pritisak sve veći vremena sve manje, odlučio sam možda na svoju ruku da ipak uguramo klasu 50ccm sa mjenjačom koja je meni osobno najdraža i prava fajterska. Molio bih bez ljutnje ako se dogodi jedan trening i start bez transpondera, ako se dogodi da satnica ne bude opterećena mogu biti idva treninga :roll: Molim povratnu informaciju od potencijalnih vozača :wink:

SRETNO I VIDIMO SE U NOVOJ RAČI!!!!!http://www.geocities.com/rpocrnic/motori.html
 
Hehehe
to je za rivija on je frajer , tj. kab bi on rekao:
"il si frajer il nisi"
:mrgreen:
 
romel said:
:cool: :cool: Pritisak sve veći vremena sve manje, odlučio sam možda na svoju ruku da ipak uguramo klasu 50ccm sa mjenjačom koja je meni osobno najdraža i prava fajterska. Molio bih bez ljutnje ako se dogodi jedan trening i start bez transpondera, ako se dogodi da satnica ne bude opterećena mogu biti idva treninga :roll: Molim povratnu informaciju od potencijalnih vozača :wink:

SRETNO I VIDIMO SE U NOVOJ RAČI!!!!!

Reko si mi u četvrtak u Bjelovaru da skupim 8 vozaća!!!
Evo ovak je, imam dva iz Bjelovara i 4 IZ KRIŽEVACA, još će sigurno doć ljudi s strane, znaći više od 8!!!!
 
evo jučer sam se kratko čul s nekim ljudim i sigurno nas dolazi iz križevaca 8. znajuči kako je bilo zadnjih par godina na prve dvije trke u godini mislim da će biti minimalno 15 ljudi.
 
moze informacija kada će biti utrka i koje su dozvoljene prepravke na motoru.......
 
zeto said:
moze informacija kada će biti utrka i koje su dozvoljene prepravke na motoru.......

Trka će bit 8.5.
Štel of bilo kojeg tomosa, i mašine od tomosa koji serijski imaju 50ccm, znaći nema od ctx ili e90!!!
Možeš stavit karburator, paljenje, auspuh kakav hoćeš
 
I ja bi vozio sa svojim Apnecom, al nemam baš vremena za to. Al svakako ću bit u publici i navijat, i naravno sa apriljom ću doć. Ajd ljudi dođite u što većem broju. Blade reci mi samo kak ti apenjara izgleda il stavi sliku da znam koji si ti, pa da se upoznamo! 8)
 
baš gledam kakva je prognoza, hmmmm izgleda da bu kišna trkica morala pasti. sretno dečki :wink:
 
MadRider said:
I ja bi vozio sa svojim Apnecom, al nemam baš vremena za to. Al svakako ću bit u publici i navijat, i naravno sa apriljom ću doć. Ajd ljudi dođite u što većem broju. Blade reci mi samo kak ti apenjara izgleda il stavi sliku da znam koji si ti, pa da se upoznamo! 8)
Crni APN sa naranćastim felgama, broj je 89, u boxu ću bit u plavoj ixs kožnoj jakni, a vozim u kombinezonu IXS, uz ovaj opis me ne možeš fulat!!!!!
Jebem ti kišu, moje gume drže samo na toplom, budem se sasuo :evil:
 
BLADERIDER said:
MadRider said:
I ja bi vozio sa svojim Apnecom, al nemam baš vremena za to. Al svakako ću bit u publici i navijat, i naravno sa apriljom ću doć. Ajd ljudi dođite u što većem broju. Blade reci mi samo kak ti apenjara izgleda il stavi sliku da znam koji si ti, pa da se upoznamo! 8)
Crni APN sa naranćastim felgama, broj je 89, u boxu ću bit u plavoj ixs kožnoj jakni, a vozim u kombinezonu IXS, uz ovaj opis me ne možeš fulat!!!!!
Jebem ti kišu, moje gume drže samo na toplom, budem se sasuo :evil:


A de...ne zaboravi da si na Apenki.... siguran si!
 
CyberPunk_DOHC said:
A de...ne zaboravi da si na Apenki.... siguran si!
Siguran si na normalnom APNu, ali ne na ovima i na gumama koje ja imam po kiši, a teraš ga ko Sveti Ilija!!!!
 
A jesu li dozvoljeni klipovi 42 ili tomos vanbrodski 46 uguran ispod kape od APNa
 
Nike said:
A jesu li dozvoljeni klipovi 42 ili tomos vanbrodski 46 uguran ispod kape od APNa
Nema pravilinika, pa probaj, ali dečki rade bolje motore sa 38 klipom nego 42, treba dobro povećat kanale, ispuh i usis za 42!!!
Najbolje 38!!!