apn-6 e-90

Josip said:
onda????molim mišljenja :shock:
Nedavno je pao s njega, jel ga popravio?
 
Uuuuu.. Motor je stvarno odlicno slozen, a sigurno i ideeeeeeeeeeeeeee..  :mrgreen: Koliko potegne najvise?
 
jolly the roger said:
pila i po (y) (y)


jos da mu stavis okruglo svjetlo od starog matica ili 6

steta sto nema dijelova :palacdolje:

nebi stavlja zato jer je ružno.ima još poslijednih djelova samo što stižu kod mene. 8) 8)
 
još da ga ja vozin na rađi...kakav bi tek onda klip onaj bija sa ovon makinjicon..
 
(y)
svaka čast!  (y)
 
Josip said:
Doslovno i je sve novo to se sastavilo negdje u 4 mjesecu a sastavljanje i pituravanje je trajalo negdje 1 tjedan.

stvarno sve izgleda jako dobro i kvalitetno napravljeno  (y) (y) (y) (y) (y)
 
Josip said:
nebi stavlja zato jer je ružno.ima još poslijednih djelova samo što stižu kod mene. 8) 8)

neynam meni vise pase okruglo svjetlo nego ovo kockasto


koju kosuljicu imas, gusanu ili nikasil? mogu pitat frenda ako ces, moyda ima cilindar od neke cete koja je isla ca 130kmh ako  ga nije prodao


jebenija mi je jedino ona jedna prerada sta su slovenci napravili pa su stavili vodeno hladjenje 80cc na apenca
 
prvog "takvog" sam napravio 1980. ili 81. ali sa onom starom apn ramom (ova mi je puno lijepša) ,niklovanim rezervarom.orig.E 90 žbicanim točkovima i marcoki vilicom.tomaseli kros kormanom,delorto karb.24 mm. Vječno je bio problem sa gumenom prirubnicom karb.-cilindar....loš materijal gumenog crijeva. Ali motor je bio pravi štos...i registriran na bicikl s pomočnim motorom..  (y)
 
klip u ctx-a je 46 znači 80 ccm,a e-90 90 ccm.iste mašine isti hod 48 mm hod klipa.
ja slova ode nisan skužija šta si napisa, kad san spomenika klip milsija san na video klip di ja vozin moju...samo šta onda ide max 60 u 4 na veoma strmoj nizbrdici
 
braco_s_kiflom said:
Moj na ravnini ide 75 km/h..  :( Jel to jadno?  :misli:
Za koga je, dobro je.  :mrgreen:
Šalim se. Pa serijski apn-i idu kojih 60 max... Znači da tvoj ide... Mada bi mogao i bolje.