aprilia 65

8255

Member
namjeravam kupiti pa me zanimaju vaša iskustva ako ga netko ima

evo i slike motora

moto65.jpg
 
Nije baš osobno iskustvo - više zapažanje. Vidio sam ovaj motor dvaput u životu.

Prvi put još u Ing-kart-u u Samoborskoj i na upit koja je cijena dobil sam odgovor da nema cijene jer ih je malo i da je neprocjenjiv  :LOL:

Drugi put sam ga videl kod King crosa sparakanog kraj rinzola i vozač sjedi kraj njega čekajući kombi da dođe po njih jer je očito crko.
 
Mislim da je negdje pisalo na forumu da je to "eksperimentalni-polupropali" aprilijin pokusaj za stvaranje motora... Rijetki su, pa ako te to pali...  :mrgreen: Mislim da se bas i nije proslavio...  :?
 
8255 said:
ja sam našao za 4000evri navodno je od bmw motor pa bi trebao bit ok. hvala
motor unutra ti rotax, koji se ugradjivao i u bmw f650 i u pegasa.

dobro razmisli prije nego sta ga uzmes. za njega djelova vjerovatno nema, a ako i ima najvjerovatnije su skupi.
dobro se raspitaj prije kupnje, mislim da je 4000 eur puno ako je stariji od 2002 god.
 
braco85 said:
Mislim da je negdje pisalo na forumu da je to "eksperimentalni-polupropali" aprilijin pokusaj za stvaranje motora... Rijetki su, pa ako te to pali...  :mrgreen: Mislim da se bas i nije proslavio...  :?

upravo me to i pali samo sam jednog uspio vidjet. no za djelove se moram još raspitat
 
8255 said:
upravo me to i pali samo sam jednog uspio vidjet. no za djelove se moram još raspitat

Onda slijedi srce! Sretno!  (y)