Aprilia AF 1. brza pomoč!!!

fastdeni

New member
pozzz svima!! trebam savijete mišljenje ili točne odgovore!!! kupio sam apriliu af1 125 bez hladnjaka, do jučer kada sam nabavio i hladnjak, no tu imam malo problema hladnjak mi nestane na nosač, piše nanjemu da je za af1 ali nekužim zašto nestane onda!!????  :misli: može li mi netko dati točne dimenzije hladnjaka da znam, ili savijete kako da ga montiram gore??? hvala puno!!! pozz
 
imas nekoliko modela af1, vjerojatno je od nekog drugog modela pa ne pase 100%, malo se poigraj sa nosacima, nebi trebalo bit prekomlicirano
 
DA, ovisi koja je godina, ja sam davno imao 90 godište, nije loš to motorin, samo jebiga, cvajtakt, pa svaki drugi tjedan u garažu na rastavljanje, a sred sezone je i ljudi se voze :chainsaw:

A za kiler ne brini, samo ga pripasaj gore i izmisli neke nosače ako treba i gotovo (y)
 
mrki 22 said:
DA, ovisi koja je godina, ja sam davno imao 90 godište, nije loš to motorin, samo jebiga, cvajtakt, pa svaki drugi tjedan u garažu na rastavljanje, a sred sezone je i ljudi se voze :chainsaw:

A za kiler ne brini, samo ga pripasaj gore i izmisli neke nosače ako treba i gotovo (y)

a neznam kako izgleda taj hladnjak nekako mi malo izgleda da ohladi mašinu od 125 ccm!!!!
 
fastdeni said:
a neznam kako izgleda taj hladnjak nekako mi malo izgleda da ohladi mašinu od 125 ccm!!!!

Ma nebrini, tu mašinu može hladit takoreć bilo kakav kiler, osim toga, ako su ga stavili ovi u tvornici, šta se sekiraš, neće se pregrijavat sigurno, ja sam imao kiler jedno vrijeme od jednog skutera-neznam kojeg točno, i hladilo se bezproblema, nije važna kubikaža toliko, kolko je važna izvedba hlađenja-prostor između cilindara-kad je više cilindara itd.
 
daj dimenzije hladnjaka..ja ti imam taj nosac za taj velik hladnjak..ustvari imam sve djelove za af1 pa reci ako te nesto zanima..