Aprilia dućan - Split - ????

iduhovic

New member
Zna li tko kad i gdje otvara???
Bilo je riječi o početku svibnja, ali ništa !?=?
:misli:
 
VEKI said:
pitaj joku.
:rotor:


JJooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!????

Kad otvaraš butigu?
 
Evo samo šta nije.
Obeća je.






Talijani! :mrgreen:
 
Robna kuča Koteks, ispod mosta desno, kraj nas je Suzuki :jesus:. Vrata se otvaraju u ovu srijedu 10.05, a službeno otvaranje sa happeningom čim pronađemo dovoljno sexy hostesa 8)
 
ošo split u kujac ak vi to tam morate tražit :jesus:

ili su sve otišle u zagreb odnest ketriđe i tonere u MAKRO MIKRO :LOL: :LOL: :LOL:
 
joke said:
Robna kuča Koteks, ispod mosta desno, kraj nas je Suzuki :jesus:. Vrata se otvaraju u ovu srijedu 10.05, a službeno otvaranje sa happeningom čim pronađemo dovoljno sexy hostesa 8)


OK.Fala.
Nadam se da će usluga biti na nivou... :mrgreen:
 
Oće, samo na kojem nivou? :mrgreen:

Tomee, ono šta je vama pojam seksi, nama nije. Ako Joke kaže da traži seksi hostese, bojin se da niko u motore neće ni gledat.
 
tomee said:
ošo split u kujac ak vi to tam morate tražit :jesus:

ili su sve otišle u zagreb odnest ketriđe i tonere u MAKRO MIKRO :LOL: :LOL: :LOL:
Ne slušamo svi otvoreni, daj reklamu ovde
 
Nike said:
Ne slušamo svi otvoreni, daj reklamu ovde

http://rapidshare.de/files/20078433/MakroMikro_Dalmosh__11.mp3.html

http://rapidshare.de/files/20078529/MakroMikro_Dalmosh__22.mp3.html

:LOL:
 
aprilia t ije otvorila u tg!!!  :wink:
 
A niš-koristi od te butige:
- isprašili su me jer da mi je motor star, a da se nema rezervnih dijelova za starije od 7 godina od prestanka proizvodnje.

OK, nema, ali mislim da je ta šugava sajla od celera (kmh sata) tipska za više modela, pa bi možda pasalo
sa kojega novijega..?  Al gazda salona neće da se potrudi pogledat (usporedit) - bitnije je brbljat na ICQ-u i sličnom...

U svakom slučaju, razočaran sam, ja u toj butizi nemam šta tražit. U jebenom trstu tip napamet zna koja je sajla od čega i na kojoj polici, šta znači da se prodaje te stvari na veliko. A kod nas te sitne stvari nemreš naći. Butigi se ne isplati.

Budem li šta inkasira --- definitivno kupujem japanca..  A ti moj talijan, aj ća...
:misli:
 
:mrgreen:

Ma nešto nema lagera, dijelovi stižu iz Frankfurta preko Mozambika... Znaš kako je.
 
Rivi said:
:mrgreen:

Ma nešto nema lagera, dijelovi stižu iz Frankfurta preko Mozambika... Znaš kako je.

Srića ima u Splitu Streetfajter koji sve rješava.

 
U Skutermoto ST moći će te dobiti okvirne informacije i cijene dijelova, ali svi dijelovi naručivat če se preko servisa, jer tamo im je i mjesto.
 
Ovo mi sliči na ing kart he he :D :D
Mislim ne prostor nego ovaj odjeb u radnji.....
Mozda si naleti na krivoga prodavača probaj ponovo d :) :wink:drugi pput
Najbolje ti je doć kad budu pred propadanjem onda će te sigurno fino uslužit(tako je bar meni bilo u ing kartu) :D :mrgreen:
Kažeš 7 godina od prestanka proizvodnje, znači ja iman još 6 godina da nabavim dijelove a onda.... :D :D :D