Aprilia FV2 1200

kako jebacki izgleda

nadma se da ce takav il makar sa minimalnim preinakama uc u proizvodnju  (y)
 
...a gledam i ja kaj je moj tata vozil 50-tih i 60-tih i nema nekih revolucionarnih preokreta u izgledu kaj se tiče klasičnih motora...
...ovo je zbilja malo prefuturistički mada svi proizvođači u tom pogledu idu mic po mic...  8)
 
ma dajte ljudi pa po cemu je ovo prefuturisticki?
ovaj amortizer zadnje vilice je cudno rijesen i vjerovatno tako i nece u proizvodnju... sve ostalo je vec vidjeno...
da. i one plastike na prednjim vilicama su nesto novo, ostlo mi se cini ko da je sve isto...

revolucionarnija  je bimota 3d, pa i 2d od ovoga...

ne znam, meni ovo izgleda kao najnormalniji motor :misli: :misli: :misli:
 
zlikavac said:
dobro ja sad fakat tebe ne kužim,di ti vidiš Shivera u tom motoru,možda zato kaj nema centralni amortizer,ili zato kaj je V2 ili zato kaj ima radijaln prihvat čeljusti ili zato kaj je aprilia  :misli:

Pa dijelovi rame,rezervar,sic, motor (izgled, samo skini ralicu) i kako nema centralni amortizer, si ti slip?  :mrgreen: (hint:žuto) ...  ima par stvari sta bacaju na Shivera....  But then again maybe it's just me  :mrgreen: :mrgreen:
 
wheelsurfer said:
ma dajte ljudi pa po cemu je ovo prefuturisticki?

...sve kaj nema okruglu lampu meni je futurizam...  8)
 
wheelsurfer said:
ma dajte ljudi pa po cemu je ovo prefuturisticki?
ovaj amortizer zadnje vilice je cudno rijesen i vjerovatno tako i nece u proizvodnju... sve ostalo je vec vidjeno...
da. i one plastike na prednjim vilicama su nesto novo, ostlo mi se cini ko da je sve isto...

revolucionarnija  je bimota 3d, pa i 2d od ovoga...

ne znam, meni ovo izgleda kao najnormalniji motor :misli: :misli: :misli:

nisu to plastike na vilicama više mi vuče na karbon  :misli: a i prednji kraj mi nekak vuče na BMW-ov televiver ili kak se več zove  :misli: :misli: 
 
miro said:
gledam te sve nove vizije i pitam se hoće li ljudi još kupovati motore.... 8)
Zašto ne?
Meni su današnje linije i rješenja simpatičniji nego oni prije 10 godina. Govorim sa estetskog stajališta.
I opet... o ukusima blablblba
 
MegaS said:
i kako nema centralni amortizer, si ti slip?  :mrgreen: (hint:žuto) ...  ima par stvari sta bacaju na Shivera.... 

Centalni amortizer se nalazi u centru tj.sredini a kako vidim na slici nije tako,tebi i koza baca na Shivera :LOL:
 
MA-Zvone said:
Centalni amortizer se nalazi u centru tj.sredini a kako vidim na slici nije tako,tebi i koza baca na Shivera :LOL:

Ok nije centralni  :mrhappy: al je isto postavljen.
hmmm koza....  :bicikler:
 
Hrvoje said:
Zašto ne?
Meni su današnje linije i rješenja simpatičniji nego oni prije 10 godina. Govorim sa estetskog stajališta.
I opet... o ukusima blablblba
šala mala. I meni su te nove vizije ok, nareavno, najčešće nešto što dođe iz japana izgleda kao nabacano brda zdola, dok je kod evropljana već to manlo bolje posloženo. Ja sam za napredak, ako je nabolje, a ne samo zato da se nešto mijenja!  (y)
 
Goran zzz said:
nisu to plastike na vilicama više mi vuče na karbon  :misli: a i prednji kraj mi nekak vuče na BMW-ov televiver ili kak se več zove  :misli: :misli: 

Telelever ili još jači Duolever  (y) pokriven karbončinom. Pravi MuscleBike  :) Prekrasno. Jedino je malo kratak  :(