Aprilia i Sredarevic

citam ova negativna iskustva i stvarno ga ne kuzim  :mrgreen:
evo ja npr imam puno bolja iskustva sa serdarevicem  a radi se o puno manjoj lovi a zajebancije dosta.  Meni je prosle godine radio y cijev  koja dolazi umjesto grane di je lonac i katalizator,auspuh nije radio.Naplatio mi je to cca 450 kn(sto je stvanro super cijena) , napravio je stvarno vrhunski,savrseni varovi i cekao sam 7 dana duze od obecanog (trebalo je bit 2 tjedna) s time da je ON MENE zvao iz zadra i rekao ako mi je hitno da mi salje odma pouzecem a posto meni nije bilo pricekao sam da se vrati. I stvarno me zvao sa autoputa i nasli se na izlazu iz autoputa,na prikolici motori sa ravnjanja i pun gepek drugih dijelova. Iako sam citao dosta llosih komentara o njemu odlucio sam se za njega jer je prijatelj imao dobra iskustva sa njim,njemu je radio  top sa granom za zongshena 250 prije 2-3 godine i isto napravio sve kako je dogovoreno i u roku, a istom tom frendu je prije cca 2 tjedna napravio i granu za motor i grana bila gotova za manje od 7 dana  (y)  E sad,sta mu dode da kod ovih puno skupljih stvari (oko kojih bi se trebao jos vise potruditi) zajebava ,ne znam ...ali ako cu nesto trebati ici cu opet kod njega  (y)
 
O kvaliteti posla i proizvoda se nema kaj reć , sve je vrhunski (mislim da ovde govorimo o kučnoj radinosti)  .....  ovo ostalo nije u ovoj temi bitno  :wink: :mrgreen:
 
Ajmo viditi dalje, mene je Sebring na Đamahiri npr. razočara... :bojimse:
ali pratimo... :paper:
 
Ako se dobro sjećam, svojevremeno dok je Šile slagao onu svoju uber busu kemijao je s ispušnim sustavom (Akrap grane, konusne, Serdo top, Akrap top ne znam kaj sve ne), te je stavljao dyno mjerenja (ili je samo pisao podatke). Nisam baš ziher više, trebalo bi po forumu malo potražiti.
 
Slično iskustvo, auspuh ko auspuh odličan ali kasnio jedno 4x preko obećanog roka, nikad nisam dobio dogovorene db-killere niti opruge niti šelne (za što je ispalo da nije baš samo tako nabaviti), tražio dobar dio love unapred i onda se još ciganio za nekih 50kn zbog promjene tečaja eura...

Uglavnom proizvod odličan ali usluga 0 i nebi više kupio zbog toga. Cijena i nije tolko povoljnija od nekih poznatijih.
 
BM0021 said:
Slično iskustvo, auspuh ko auspuh odličan ali kasnio jedno 4x preko obećanog roka, nikad nisam dobio dogovorene db-killere niti opruge niti šelne (za što je ispalo da nije baš samo tako nabaviti), tražio dobar dio love unapred i onda se još ciganio za nekih 50kn zbog promjene tečaja eura...

Uglavnom proizvod odličan ali usluga 0 i nebi više kupio zbog toga. Cijena i nije tolko povoljnija od nekih poznatijih.

to sam zaboravio napomenut..opruge obecao za oba topa, ali u oba slucaja zaboravio poslat..i stalno zaboravljao na to,da cemo to lako rijesit :mrgreen:
naravno,sad su akrapovic sustice gore,i maknuo sam natpis serdarevic sa topa,jer ne zelim da to grdo prezime bude na njemu :mrgreen:
 
je stara tema al svejedno.
Ja dobio na dorsoduro ove topove.
Karbon se pomalo raspada, tako da ću morat ili obnoviti karbon, ili mjenjati komplet poklopce.
Jeli ima toga kupiti kod čovika ili ne daje zasebno?
 
warcraft said:
je stara tema al svejedno.
Ja dobio na dorsoduro ove topove.
Karbon se pomalo raspada, tako da ću morat ili obnoviti karbon, ili mjenjati komplet poklopce.
Jeli ima toga kupiti kod čovika ili ne daje zasebno?
carbon na V2 ....
 
Preporuka: probaj ojacat s unutarnje strane te karbonske kape. Vjerovatno je stedio na materijalu pa pa nije stavio dovoljno slojeva karbona. Znaci uzmi smole i staklenog mata i ojacat iznutra kapu. Najjeftinije i najbezbolnije.
 
Ja imao na rsv4... zvuk mi je bio ocajan... mislim lonac sve to ok da bi rijec reko... uzeo akrapa... nebo i zemlja... sta se tice zvuka... sad ima dubinu... i motor ide odozdo dosta bolje... mislim osjeti se a gore takodjer... no to je talijanski v4 pa je mozda osjetljiv na sve samo ne na akrapa hehe