Aprilia Leonardo 150

Jurko006

New member
Pozdrav ljudi,

pišem ovu temu u ime kolege, on je stariji i malo mu je teško otvarat profil na forumu. Da ne dužim:

kolega ima Apriliu Leonardo 150 kubika, 2002. godište. Zanima ga sve što možete reći o ovom modelu pošto ga je nabavio tek nedavno, a već mu mjesec dana stoji kod majstora.

Nalazimo se u Osijeku, pa možda i ako znate nekog dobrog majstora sa užeg područja.

Hvala :smiley:
 
http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=114071.msg1983988#msg1983988

:neznam:

bmw m 5 said:
los skuter..crkavaju im zatezaci faznog lanca...i radilice..kao i regleri...Slabo ide...Neka bezvezna rotax masina Rade nemoj...Pre delikatan je....Kao i svaka aprilija... :LOL:
 
Jurko006 said:
Pozdrav ljudi,

pišem ovu temu u ime kolege, on je stariji i malo mu je teško otvarat profil na forumu. Da ne dužim:

kolega ima Apriliu Leonardo 150 kubika, 2002. godište. Zanima ga sve što možete reći o ovom modelu pošto ga je nabavio tek nedavno, a već mu mjesec dana stoji kod majstora.

Nalazimo se u Osijeku, pa možda i ako znate nekog dobrog majstora sa užeg područja.

Hvala :smiley:
Ja sam ga ima i to 2003. proša 35000 km, ali nije se kvario, jedino potrošni djelovi koji su skupi ako su novi. Ako je bilo dostupno nabavljao sam polovne djelove od mog mehaničara i cijene su bile OK. Sam na ravnom 100 km/h. Cijena 1 svičice NGK je 105 kn. :shock:
 
Ja sam imao dvije zaredom (kupio rabljene) od 2002 do 2008 , obje prodane sa cca 25000 km i nisam nikad nikakvih problema imao s njima. Po meni u to vrijeme dobro odmjeren skuter za gradsku voznju.
 
imao sam ju i ja i bio uglavnom zadovoljan.
lijepo se vozila. za grad super. za međugradsku vožnju nedostaje snage.  krajnja brzina oko 100km/h možda 5-10km/h više, manje.
nezgodno za voziti se nekud dalje jer ne možeš max. brzinu imati za putnu i držati cijelo vrijeme full gas.
putna oko 80km/h sasvim solidno i ugodno za voziti, ali meni malo presporo za dulje vožnje. da je max. brzina bila oko 120-130 i da je putna oko 100-110 bilo bi donekle ok i možda bih taj skuter još uvijek imao i vozio.