Aprilia Mana

Dene

Well-known member
Dal tko zna kakvi su to motori,dal se kvare,kako se voze...
I dal tko zna šta o ovome:
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/aprilia-mana-850-oglas-22212091#base-entity-data-tab
 
a čemu sad to  :mrgreen:

ali šalu na stranu moto skuter... svi imaju relativno malo km... a skoro da koštaju ko kikiriki  :misli:
 
Dat ću samo mišljenje jer nisam nikad probao taj motor skuter. Iz jednog pomalo glupog razloga ,a to je skeptičnost . Na testu u Motoreviji zapravo se pokazao solidnim nakon pređenih 50tkm,unatoč uočenim nedostacima koji nisu zasjenili sve njezine praktične strane .Uz normalno održavanje vidim da može bez problema okrenuti i sto tisuća.Svatko ko je zainteresiran za kupovinu mane treba prvo raščistiti sa samim sobom i pomiriti se s time da kupuje motorskuter s prednostima i nedostacima iz oba svijeta i zanemariti tuđa mišljenja i sklonosti .Osobno mislim da je traženi iznos prevelik i da bi bio realan cifri između 2500 i 3 tisuće eura ,bliže 3 s obzirom na relativno malu kilometražu i rijetkost na cesti . Eto ,samo mišljenje . (y) :021:
 
Zapru said:
sta je po tebi skuter a sto motor?

Uredu krivo sam se izrazio, ne znam koja je svrha cvt mjenjaca na tom motoru?  Shvacam na skuter idem po kruh pa do kioska itd stani-kreni al na ovoj Mani ne bas  :misli:
 
M12 said:
a čemu sad to  :mrgreen:

ali šalu na stranu moto skuter... svi imaju relativno malo km... a skoro da koštaju ko kikiriki  :misli:
Pa baš me radi cijene zanima,duplo je jeftinija od shivera,dal je toliko lošija ili je ljudi jednostavno ne vole?
 
G0jA said:
Uredu krivo sam se izrazio, ne znam koja je svrha cvt mjenjaca na tom motoru?  Shvacam na skuter idem po kruh pa do kioska itd stani-kreni al na ovoj Mani ne bas  :misli:
shvatio bi da si to vozio  :wink:
 
Dene said:
Pa baš me radi cijene zanima,duplo je jeftinija od shivera,dal je toliko lošija ili je ljudi jednostavno ne vole?
vise je stvar u ego tripu vanabi bikera nego u Mani :wink:

Mana je odlicna, iako po meni jos bolja je GT verzija koja je jos slabije prosla na trzistu
 
Zapru said:
vise je stvar u ego tripu vanabi bikera nego u Mani :wink:

Mana je odlicna, iako po meni jos bolja je GT verzija koja je jos slabije prosla na trzistu
Šta gt mana  :misli: ili si mislio na gt shiver,ako si mislio na shiver gt baš sam je danas gledao u Ri,bila 3 shivera Zg tablica 2 obična i jedan gt. Vidio sam i prije shiver gt i odlično izgleda a sigurno i maska pomaže u brzoj vožnji  (y)
 
Dene said:
Šta gt mana  :misli: ili si mislio na gt shiver,ako si mislio na shiver gt baš sam je danas gledao u Ri,bila 3 shivera Zg tablica 2 obična i jedan gt. Vidio sam i prije shiver gt i odlično izgleda a sigurno i maska pomaže u brzoj vožnji  (y)
mislio sam bas na Mana GT. uzivo sam vidio samo jednu i to u salonu  :mrgreen:
taj poluoklop je nesto sto joj fali, kao naked je ok ali nije to to za taj motor. dodatni vjetrobran je ok ali....
na 1. seriji je bila gresla sa pikslom na radilici, ali to je rjeseno opozivom.
nikakvih sranja s njom nije bilo (koliko ja znam). ganjao ju, tlacio, sam, s teretom, putovao, sam u dvoje, ....

toci i vozi. multipraktik na 2 kotaca  :mrgreen:
 
Vozio sam Manu 4 godine. Prešao oko 25ooo km za 4 godine. Bez grešaka. Po garanciji su promjenjali instrument ploču, maglila se.