Aprilia Pegaso 650-Istra

johnny6

Member
pozdrav,

Dali netko ima informacije o motoru http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/aprilia-pegaso-650-cm3-oglas-10425659.
Vidim da su neke preinake rađene.
Dali netko zna vlasnika?
Dali je divljano jako?
Molim za pomoć.

Unaprijed zahvaljujem :021:
 
možeš me nazvati budalom ali...........motor star 14 godina da ima 29000 km ????

pa pi*** mu m**** ja napravim biciklom par tisuća godišnje  :LOL:
 
Bil ti budala ili ne,al moja Aprilia je stara 14 godina i ima 23000 km.Prije tri godine kad sam ju kupil je imala 11000km.
 
pa zato kaj je više kod mehaničara neg na cesti  :jesus: :jesus:
 
To je mozda tvoja bila,mojoj je samo mjenjan dihtung glave pre dve godine i to je to,redovit servis i same gas.
 
taj motor je prije godinu-dvije bio u KA...znao sam ga viđati na cesti ali rijetko, imao je neke topove jebene to je grmilo da se slediš.
neznam tog dečka koji ga je vozio ali kad god sam ga vidio bila je laganini vožnja i to je to.
inaće siječam se tog motora sa njuškala...prodavao se po otprilike istoj cijeni kao i sada.

jbg to je sve šta znam  :mrgreen:

 
ZAGOREC said:
Bil ti budala ili ne,al moja Aprilia je stara 14 godina i ima 23000 km.Prije tri godine kad sam ju kupil je imala 11000km.

znači u 11 godina 11000 km ??
i onda

ZAGOREC said:
To je mozda tvoja bila,mojoj je samo mjenjan dihtung glave pre dve godine i to je to,redovit servis i same gas.

znači kupio si motor star 11 godina sa 11 tkm i nakon godinu dana vožnje propišala glava  :misli:

a ja na to nemam kaj reč  :LOL:
 
Sepp said:
znači u 11 godina 11000 km ??
i onda

znači kupio si motor star 11 godina sa 11 tkm i nakon godinu dana vožnje propišala glava  :misli:a ja na to nemam kaj reč  :LOL:
to je zato kaj se motor malo vozil i kaj je imal stvarno 11k  km :LOL: :LOL: :LOL:  ,kak ne razmeš?  :mrgreen: :jesus:
 
Gle ak je neko skinul kilometre to je njegova stvar,ak je neko slagal mene onda ja lazem vas.Ja sam ju kupil od prvog vlasnika sa urednom servisnom knjizicom,pa ak je covjek smuljal to sve to ide na njegovu dusu.A kad sam pital majstora kak to da je dihtung presal na 16000 km on je rekal da su do 2003 imale pluteni dihtung a dalje onaj metalni.
 
Kod te linije Pegasa nije ništa neobično da pusti dihtung glave, čak i na kilometražama ispod 10k ...
 
ZAGOREC said:
Gle ak je neko skinul kilometre to je njegova stvar,ak je neko slagal mene onda ja lazem vas.Ja sam ju kupil od prvog vlasnika sa urednom servisnom knjizicom,pa ak je covjek smuljal to sve to ide na njegovu dusu.A kad sam pital majstora kak to da je dihtung presal na 16000 km on je rekal da su do 2003 imale pluteni dihtung a dalje onaj metalni.

nije istina metalni je od 2000god. provjereno ..no uglavnom istina je da propiša ..
 
Pegasice su imale oduvijek ovakav dihtung kao na linku kaj sam postavil,razlika je bila u rupama za hladjenje samo,materijal je bil navek ovakav http://www.ebay.de/itm/Zylinderkopf-Dichtung-S41-0010-001-005-1-Aprilia-Pegaso-650-Garda-GA-ML00-MX-/330951439494?pt=DE_Motorradteile&hash=item4d0e3e3486

a dihtungi su nerijetko propustili zbog nedovoljo stegnutih matica na glavi motora,i eto sranja.

i ova pegasica zgleda bas dobro,masina je nepoderiva,to se uvijek splati kupiti,pogotovo za one koje vole monocilindrase (y)