Aprilia Pegaso 650-strada - KTM DUKE II - Honda Hornet 600

Koji biste motor vi preporučili ?

  • Hornet

    Votes: 11 28.9%
  • Pegaso

    Votes: 13 34.2%
  • Duke II

    Votes: 14 36.8%

  • Total voters
    38

R_power

Member
Nalazim se u trilemi  :mrgreen:  pa da vidim malo šta ljudi kažu prodo sam Leonarda :cry: i sad sam na čudu  :zid:
 
Veseli trio raznolike uporabe ... jesi li razmislio za što češ koristiti motor i na kojeg ti srce brže tuče?  :mrgreen: 
 
Duke i Pegija možeš nekak svrstat u istu klasu al tu se Hornet ne uklapa  (y) Duke i Pegi su više fun bike a Hornet čistokrvni naked  (y) prvo odlućči koju kategoriju motora želiš a onda sužavaj izbor. Al od ovih tri ja bi uzeo Horneticu ali 900  (y) 600 nova mi se ne sviđa ko prošla
 
znam da ne spada hornet u ovu kategoriju al stalno mi je na pameti  :misli:, da pegaso ima malo više ks odmah bi ga uzel, i meni je ružan novi hornet uzel bi polovnog starog godinu dve
 
R_power said:
znam da ne spada hornet u ovu kategoriju al stalno mi je na pameti  :misli:, da pegaso ima malo više ks odmah bi ga uzel, i meni je ružan novi hornet uzel bi polovnog starog godinu dve

(y)
 
Ne kupuj horneta. Ne kvari se, nemas sto sarafiti na njemu, nema onoga da stalno moras nesto raditi na njemu sto ubija u pojam, malo trosi, nikak nejde, previse pouzdan, uglavnom dosadan motor.  :mrgreen:
Ja bi uzeo dukea, ali sve ipak na kraju ovisi o tebi, tvojim financijama i zeljama.