Aprilia RST 1000 futura

staklarstvo

New member
ima li tko iskustva sa ovim motorom. naime u Italiji ih ima dosta za oko 3500 eura 2002 godina. citam testove na netu i ocjene su dosta pozitivne, ali zanimaju me iskustva iz prve ruke.
 
Ja sam sreo ove godine u Sisku jednog lika sa futurom na motosusretu, ali nije član foruma koliko mi je rekao u razgovoru. Isto je model 2002 i bogami ju je nahvalio, a sad dalje ti neznam ništa reći osim što sam od njega čuo.
 
staklarstvo said:
ima li tko iskustva sa ovim motorom. naime u Italiji ih ima dosta za oko 3500 eura 2002 godina. citam testove na netu i ocjene su dosta pozitivne, ali zanimaju me iskustva iz prve ruke.
I ja sam ti već pričao o tom istom motoru, čovjek je iz Otočca. Da si htio ići samnom u Otočac na susret dobio bi informaciju iz prve ruke.  :jesus:
 
meni osobno se futura jako sviđa, jedan od favorite motora. Nekidan sam vidio jednu kako je odmarširala iz smjera pž u smjeru našica - bez tablica. Testovi su je samo hvalili, a i na oko je prelijepa, k tome dodaj da mono vilicu, provjereni 1000 cccm aprilija dvocilindraški agregat, talijanski pristup problematici, nema ih puno i k tome je to doza exkluzivnosti  i imaš motor s kojim ćeš se vozit s osmjehom na licu.  (y)
 
prošle jeseni sam vidio jednu kod mms-a u servisu. nevjerojatno kako to uopće nije velik motor, zapravo je mali a ima svega u izobilju.  (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
ja sam imao neko ajmo reci neutralno misljenje o tom motoru dok nisam vidio na DVD-u od Performance Bikes casopisa test future.... stvarno cuda s njim rade, a to automatski znaci da vrijedi
 
Vidjeh dans jednog stranca u Du...vozi iza njega mislim koji je ovo bike...Zadnje štopke bacaju malo na VFR-a...barem meni...Zanimljiv spuh,u trokut dole,a izlaz u sredini...Kad dođem do njega ono futura...Lijep bike. (y) Jel zna tko tehničke podatke?
 
evo nabrzinu c/p sa bikez.com

Engine and transmission

Displacement: 997.60 ccm (60.87 cubic inches)
Engine type: V2
Stroke: 4
Power: 113.00 HP (82.5 kW)) @ 9250 RPM
Torque: 96.30 Nm (9.8 kgf-m or 71.0 ft.lbs) @ 7250 RPM
Physical measures
Dry weight: 210.0 kg (463.0 pounds)
Seat height: 820 mm (32.3 inches) If adjustable, lowest setting.
Wheelbase: 1,435 mm (56.5 inches)
Chassis and dimensions
Speed and acceleration
Power/weight ratio: 0.5381 HP/kg
Other specifications
Fuel capacity: 21.00 litres (5.55 gallons)
Reserve fuel capacity: 5.00 litres (1.32 gallons)
 
stigla jucer prvi dojmovi su jako dobri sutra ide na carinu pa cu postat slike i budem malo opsirnije o motoru.

Inace motor sam u Italiji platio 3300 eura 2003 godina sa 26000 kn gore. Carine bi trebali biti oko 8000 kn, to cu sutra moci potvrditi.
 
staklarstvo said:
stigla jucer prvi dojmovi su jako dobri sutra ide na carinu pa cu postat slike i budem malo opsirnije o motoru.

Inace motor sam u Italiji platio 3300 eura 2003 godina sa 26000 kn gore. Carine bi trebali biti oko 8000 kn, to cu sutra moci potvrditi.


tak mala carina????      :misli:
 
staklarstvo said:
stigla jucer prvi dojmovi su jako dobri sutra ide na carinu pa cu postat slike i budem malo opsirnije o motoru.

Inace motor sam u Italiji platio 3300 eura 2003 godina sa 26000 kn gore. Carine bi trebali biti oko 8000 kn, to cu sutra moci potvrditi.
wow...najs! ajde kad stigne, poslikaj, a i kad podvučeš crtu reci koliko te na kraju koštalo, to me živo zanima! (y) (y) (y) (y)
 
miro said:
wow...najs! ajde kad stigne, poslikaj, a i kad podvučeš crtu reci koliko te na kraju koštalo, to me živo zanima! (y) (y) (y) (y)

ovo i mene zanima (y)
 
evo da se javim pusiona teska kreten u Italiji mi je naparvio preveli racun i carina me isplala 16700 kn

inace bi me isplala oko 9000 sa potvrdom da je motor iz europske unije i do 15% manje
 
Majko mila...pa e,meni i bilo cudno kakva carnia 7000 kn...

Moj prijatelj doveo VFR800 4 godine star,i CARINA 28500kn  :misli:

Stvarno  :palacdolje:


Ajd nabaci koju slikicu kad se malo raspametis,ma nebrini se,glavno da je motor TU!