Aprilia RST 1000 futura

pitao ja u spediciji carina je samo velika zbog racuna ako budete isli po taj motor on po knjizi vrijedi 11000 kn i toliki vam treba biti i racun uzmjete potvrdu da je motor iz EU-a i carina ce vam biti 8000 kn
 
Pozdrav.

Dolazim iz Slovenije i furam Apriliu RST Futuru, g 03. Zanima me, koliko ima Futurista u Hrvatskoj?

lp j
 
Moj frend Bojnik, član Blue Knightsa, ima Futuru (ako se ne varam, nismo se čuli malo više mjeseci, pa mislim da ju nije prodao...), i jako je zadovoljan, ali ide na nešto jače, pa ju prodaje... no znam da je makina odlična, i vrlo atraktivna, pogotovo njegova...  (y)
 
Sledgehammer said:
Moj frend Bojnik, član Blue Knightsa, ima Futuru (ako se ne varam, nismo se čuli malo više mjeseci, pa mislim da ju nije prodao...), i jako je zadovoljan, ali ide na nešto jače, pa ju prodaje... no znam da je makina odlična, i vrlo atraktivna, pogotovo njegova...  (y)
je ,a uz Bojnika ima ih još nekoliko koji su na aprilijabase,dobar motor,a i više od toga i šteta šta ga nema više.
 
Mislim da Bojnik jos prodaje svoju, ak koga zanima nek se javi pa provjerim  (y)

inace covjek nij edivljak i pazi na motor  (y)
 
Netko vjerojatno ima, ali se stidi priznati... ili se neće družiti s tobom...!?  :mrgreen:
Šalamala :mrgreen:
:mrgreen:


nemaj brige da si jedini na svijetu - to ti je super bajk koji narod uopće nije prepoznao. Luzeri!  (y)