Aprilia RSV4, svjetsko predstavljanje, Misano, 01.04.

glocke said:
Mišljenje MCN-a

http://issuu.com/motorcyclenews/docs/mcn040809/3

MSN je testirao RSV-a po kiši na road modu tako da stvarno nisu mogli okusiti niti R od RSV4. Da ih je vrijeme poslužilo kao nas, baš me zanima gdje bi je postavili u usporedbi sa toliko, od njih, hvaljenom R1.
 
Pa u ovom tekstu su je postavili kao bolju, što bi tek napisali da su imali suhu stazu  :misli:
 
Motocikl godine po izboru moto pulsa, sa veelikom prednošću pred jamaha-big-beng !!!!  :nasilni:
 
Po istom izvoru najbolji skuter je Majesty 400, pa sad ti računaj koliko su bitni glasovi čitatelja pri izboru :misli:
 
Vide se teznje i zelje, nadzire se sto bi si ljudi kupili samo da mogu :wink:
 
Sip said:
Vide se teznje i zelje, nadzire se sto bi si ljudi kupili samo da mogu :wink:
Zašto samo da mogu? Pa rečeno je da će običan RSV biti u cijenovnom rangu sa ostalim predstavnicima litrene klase, makar japanske, pa će se sve vidjeti po prodajnim rezultatima.
 
joke said:
Po istom izvoru najbolji skuter je Majesty 400, pa sad ti računaj koliko su bitni glasovi čitatelja pri izboru :misli:
Pitanje; dal bi ovo isto napisao da je Yamaha R1 na prvom mjestu?
 
Osim po izboru Motopulsa, RSV4 Factory je i BEST BIKE 2009 po izboru Motorevije (primjenjuje isti standard kao i 11 europskih magazina ove grupacije)  8) (y)
http://www.motorevija.com.hr/beszamolo/Best_Bike_2009




 
Mislim da objektivno i sa tehničke strane za sada, na papiru i na testovima nema spora, Aprilia je pogodila....

Još malo vremena za test na cesti, test izdržljivosti i realni test troškova eksploatacije, ako i to prođe, ulazi u najuži izbor za slijedeču miss  :)

 
NRas said:
Mislim da objektivno i sa tehničke strane za sada, na papiru i na testovima nema spora, Aprilia je pogodila....

Još malo vremena za test na cesti, test izdržljivosti i realni test troškova eksploatacije, ako i to prođe, ulazi u najuži izbor za slijedeču miss  :)

Definitivno, ako se bude imalo za takav stroj-definitivno, a pošto sam već vozio apriliu(kao i ti) nije me strah poluproizvoda !    (y)
 
joke said:
Po istom izvoru najbolji skuter je Majesty 400, pa sad ti računaj koliko su bitni glasovi čitatelja pri izboru :misli:

Majesty 400  ??  A to je ?  :misli:
Sori al o skuterima pojma nemam niti me zanima !    :mrgreen: :mrgreen:  Skuter je skuter, znam samo da su nastali od vespe....
 
SVJETLI said:
Definitivno, ako se bude imalo za takav stroj-definitivno, a pošto sam već vozio apriliu(kao i ti) nije me strah poluproizvoda !    (y)

Ipak kod Falca me razočarala jedna stvar, relej pokretača košta 45€ i toliko je poddimenzioniran da rikava često a ako je baterija malo slabija zagorčava život samo tako, ništa strašno, no 3 puta sam u ovlaštenom Aprilia servisu mijenjao isti i potrošio dakle ukupno 135€.... uz puno dr.... uženja sa alatom...

Dok jednog lijepog dana kada je i 4. po redu riknuo pročitam na nekom forumu da treba staviti relej od ATLANTISA (skuter od Aprilie) koji podnosi 3 X jaču struju i košta 10€

Nakon toga narednih 25.000 bez ikakvog problema.

A DA MI NITKO U APRILIA SERVISU NIJE MOGAO TO SAVJETOVAT I DA APRILIA (TVORNICA) ZNAJUČI ZA PROBLEM NIJE ZAMIJENILA RELEJ U KATALOGU REZERVNIH DIJELOVA!!!


Bezobrazno i nemarno IMHO
 
He, he, zato postoji usmena predaja izmedju korisnika i skoro se svi poznaju :mrgreen:

Relej promijenjen odavno i nikakvih problema vise :mrgreen: (kuc, kuc, kuc)
 
Lijepo je čuti kada se otvoreno govori o problemima i kako se nalaze rješenja. Kod rižota sve ispod žita... Ili da ih zovemo "žitaricama"?
 
Sip said:
Vide se teznje i zelje, nadzire se sto bi si ljudi kupili samo da mogu :wink:
Motor mi se fakat sviđa, po meni možda i najljepši superbike, nova tehnologija, ali i da imam para ne bi ju kupio. Da ne ulazim dublje u razloge; ali svi smo svjesni činjenice da nova tehnologija+novi motor= dječje bolesti. A znamo i za "ostale bolesti" Aprilie. Ali bez obzira na moje skromno mišljenje, želim sve najbolje i puno km budućim vlasnicima ove ljepotice.
 
Casual said:
Motor mi se fakat sviđa, po meni možda i najljepši superbike, nova tehnologija, ali i da imam para ne bi ju kupio. Da ne ulazim dublje u razloge; ali svi smo svjesni činjenice da nova tehnologija+novi motor= dječje bolesti. A znamo i za "ostale bolesti" Aprilie. Ali bez obzira na moje skromno mišljenje, želim sve najbolje i puno km budućim vlasnicima ove ljepotice.

Mislim da nas je to sve strah :? ali ako pogledamo mille bez nekih emocija, vidimo da je to jedan jako dobar motor od prvih dana, a koja je to kombinacija bila :shock: Francuzi elektronika, austrijanac motor, lezajevi Japanac, plastike i dizajn tek Talijan i toliko hvaljene kocnice. Ovjes ovisno o modelu.

Italijani nazalost zbilja kasne sa izdavanjem tog V4, ali biti ce to sigurno, krajnje zeznut motor.
 
SVJETLI said:
Majesty 400  ??  A to je ?   :misli:
Sori al o skuterima pojma nemam niti me zanima !    :mrgreen: :mrgreen:   Skuter je skuter, znam samo da su nastali od vespe....
Radi se o skuteru koji još nitko od nas nije vidio jer nije još u prodaji... Isto kao i motocikl godine koji nije bio u prodaji kad su Hrvati glasali za njega...