Aprilia Shiver 2010 Varazdin

ringooo

New member
Dakle, http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/aprilia-shiver-750-750-cm3-oglas-11512746 . Piše da je drugi vlasnik, ali nije, pa me zanima, da li je mozda koji od prva tri vlasnika na forumu, da kaže nešto više o motoru. Koliko puta je/nije padano?
 
ringooo said:
Dakle, http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/aprilia-shiver-750-750-cm3-oglas-11512746 . Piše da je drugi vlasnik, ali nije, pa me zanima, da li je mozda koji od prva tri vlasnika na forumu, da kaže nešto više o motoru. Koliko puta je/nije padano?
Recimo da ga i kupiš, kad-tad ćeš ga prodavati ko 5.vlasnik, ja bih preskočio na tvom mjestu ..
 
To stoji.. i onda ga ne bi nitko ni gledao kad bih napisao da je imao 5 vlasnika.. a s druge strane gledao sam Z750 od prvog vlasnika sa 30000 km.. cijenom su isti.. znaci zekanu bih bio drugi vlasnik i nakon dvije godine motor ima 40000 km.. tesko bi se nasao kupac i za takvog..
 
puno..previse..ja vozim shivera 12.2011...zadnji model...7000km...prvi vlasnik...reg do 05.01.2015...i cijenim ga nesto vise od ovoga

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk

 
ringooo said:
To stoji.. i onda ga ne bi nitko ni gledao kad bih napisao da je imao 5 vlasnika.. a s druge strane gledao sam Z750 od prvog vlasnika sa 30000 km.. cijenom su isti.. znaci zekanu bih bio drugi vlasnik i nakon dvije godine motor ima 40000 km.. tesko bi se nasao kupac i za takvog..
Pa jel ti kupuješ motor da se voziš ili da gledaš kako ga budeš prodao danas/sutra.
Praviš ražanj, a zec je još u šumi.
Kupi motor i vozi se.
:wink:
 
Ako povučemo analogiju sa ženama, onda ispada da je prva imala njih četvoricu i s njima jako malo "odnosa", a taj zekan je imao jednog ali "vrijednog".  :mrgreen:

Pa sad ti vidi koja je više izraubana i koja ti se više sviđa!
:jesus:

Šalu na stranu, ali motor u 4 sezone napravio samo 15000 km sa čak četiri vlasnika? Jbte, ja sam sa svakim svojim motorom napravio 3-4 tisuće u dva-tri mjeseca dok je bio (meni) novi. Jedan vlasnik da napravi tak malo u tom periodu mi je jasno, ali njih 4, e to već smrdi...
 
mislim da je stala preko zime u servisu kod Labaša ..sve ju je jeb....alo :LOL:
 
+marek+ said:
Pa jel ti kupuješ motor da se voziš ili da gledaš kako ga budeš prodao danas/sutra.
Praviš ražanj, a zec je još u šumi.
Kupi motor i vozi se.
:wink:
Shvacam sto govoris, u pravu si. Pisem pizdarije a nisam jos ni kupio nista.
 
zwerr said:
mislim da je stala preko zime u servisu kod Labaša ..sve ju je jeb....alo :LOL:

kad spominješ labaša,ništ čudno da kod njega poprafki traju mjesecima,eto ja sam naručil jedan dihtung za pegasa u 11. mjesecu,još ga nisam dobil :shock: :mrgreen:

nazovem lika prije par tjedni oko 16 sati popodne,veli zgasil sam kompjuter,neda mi se,tj. ne isplati mu se vužigati ga da provjeri di je zapelo :mrgreen:

i kaj reči na takav odgovor majketi mile?? ajd,ja bedak sam tam išel pitati za dihtung,ostavil kaparu 100 kuna čak,tj. moj buraz da ga ne dobijem opče,tak da moram jako negativno pisati o njemu,koliko god kilometara je napravil po svetu,al čudim se da drži taj servis otvoren opče sa takvim stavom.
 
pa jeste,i ja narucujem stvari sa ibeja,samo sam mislil da bude to doslo u razmaku tjedan dana,ali eto nije,neg je jos negdje ko zna gdje.
 
nađe se i s malo km, ja sam kupio skoro 8 godina star motor sa servisnom i svega 15000 km od prvog vlasnika , samo treba tražit. mene je mučilo puno kilometara a sad vidim da nebi falilo ni da ima 40000 samo da je uredno održavan , još gore kad stoji.