Aprilia Sr 150 vs. Runner 180

Status
Not open for further replies.
joke said:
Digni motor na centralnu nogaru i probaj rukom zavrtit gumu, trebala bi se okretat bez naprezanja. U svakom drugom slučaju otpuštaj napetost zadnje kočnice dok ne dobiješ željeni efekt okretanja


eto tako... al to probaj poslje nekog đira jer kad se zagrije onda se pkane rašire.-...  zato najverojatnije i pušiš.. dok je hladan moš ga normalno gurat i to..kad se zagrije ono se stegne i tak...
 
Zašto niko ne vozi utrke sad na sr-u  :misli: ako je toliko dobar  :jesus: raner je daleko napredniji od sr-a. Ako govorimo o serijalama počevši od vodenog hlađenja(nikad se ne pregrije i uvik imaš iste performanse a ne ko na sr-u dok je topal ide okej a kad se ugrije malo pušiona i tromost,a vijek trajanja se smanjuje s tim velikim promjenama temperature i pustim širenjem i stiskanjem  :jesus: , disk zadnji ima 240mm a prednji 220 za razliku od sr-a koji ima neku mižeriju od diska prednjeg a iza još bubanj :misli:  :mrgreen:
Svaki cigo svoga konja fali al ovo su činjenice  (y)  a ciklistika je na raneru totalno normalna tj. ne razlikuje se po ničemu od ostalih skutera ( jedino ovi mali zipači i ti mališani su malo ispred )
nikad nebi ranera minja za sr NIKAD (y)
 
paky said:
Zašto niko ne vozi utrke sad na sr-u  :misli: ako je toliko dobar  :jesus: raner je daleko napredniji od sr-a. Ako govorimo o serijalama počevši od vodenog hlađenja(nikad se ne pregrije i uvik imaš iste performanse a ne ko na sr-u dok je topal ide okej a kad se ugrije malo pušiona i tromost,a vijek trajanja se smanjuje s tim velikim promjenama temperature i pustim širenjem i stiskanjem  :jesus: , disk zadnji ima 240mm a prednji 220 za razliku od sr-a koji ima neku mižeriju od diska prednjeg a iza još bubanj :misli:  :mrgreen:
Svaki cigo svoga konja fali al ovo su činjenice  (y)  a ciklistika je na raneru totalno normalna tj. ne razlikuje se po ničemu od ostalih skutera ( jedino ovi mali zipači i ti mališani su malo ispred )
nikad nebi ranera minja za sr NIKAD (y)

da kretenu... ali sr... pun qurac jeftiniji + uložena lova za razliku u cijeni do SP-a  pa ti vidi sine moj...


uostalom kolkos e ja sječem..zlatno doba svjetskog prvenstava u skuterima su činili  katana, zip.... i SR  ;)  so shutufuck up...


i ponavljam ono kaj sam već 49398439843x rekao..


možeđ srat kada ih budeš izvozio i to kvalitetno... ja imam par somova km na ranerima a ne ko ti 5 kmna srkama.. oba sam više puta do ztadnjeg šarafa rastavljo oba do mid race tunirao...


a i svi ultra jaki drag skuzteri su ti bazirani na zračno hlađenoj mašini kakvu ima sr jer ima nosače za disk otraga...


i ponavljam opet...

sr... pun qurac jeftiniji + uložena lova za razliku u cijeni do SP-a

i ne puca na pola kada padne sa 20 kmh i ne ispadaju m u retrovizori i ima temeljnu boju na oklopima i ne piga mu se rama ko da ja od 2 mm u profila napravljena.... jer i nije... (to sp ima =)))))) ) nego cjevasta
 
a najbolji skuter je i dalje sr sa minarelijem 97 98 99 za one koji vole samo modat sve i prva serija ditecha za one koji ne vole šarafit...

i nemojte mi prodavat foru svaki svog konja hvali..bokte pa samo srke kupujem..da je neš drugo bolje kupio bi to kaje bolje...

nije najbolje jer je moje... moje je jer je najbolje ;)

ja sma kod kupljnje prvog skutera višpe njih vozo i isprobavao i gledo ostale stvari  ne ko ko 99,9 posto panjeva sa skuteromkupilo xx skuter jer mu je bil lepi na slici il jer je vidil da sused ima takvog...
 
samo ti lupaj po svome al vrijeme srki na utrkama je prošlo a raneri se i dalje voze  :jesus:
Daj mi dokaz da imaš puste kilometre na raneru  :misli: ti si tunirao hahahahahaa :LOL: :LOL:
I čovik je pita za polovan motor jer se ionako više ne proizvode ni jedan ni drugi, a cijena polovnih je uglavnom ista mangupe, tako da mu je bolje da kupi SP (y)
Ako nemaš ništa reć da bi opravdao svoju tvrdnju bolje šuti jer od tvog vrijeđanja nikakve koristi niko nema  :wink:
 
paky said:
samo ti lupaj po svome al vrijeme srki na utrkama je prošlo a raneri se i dalje voze  :jesus:
Daj mi dokaz da imaš puste kilometre na raneru  :misli: ti si tunirao hahahahahaa :LOL: :LOL:
I čovik je pita za polovan motor jer se ionako više ne proizvode ni jedan ni drugi, a cijena polovnih je uglavnom ista mangupe, tako da mu je bolje da kupi SP (y)
Ako nemaš ništa reć da bi opravdao svoju tvrdnju bolje šuti jer od tvog vrijeđanja nikakve koristi niko nema  :wink:

pa pola mog sela t je na ranerima.. kada je moj bio na ravanju vilica nakon ljubljenja sa kamonima autima i tak (da samo vile i to se dalo ravnat a nisu se lomile ko runneru) onda sam uglavnom okolo luetio na sp 50 dd (ako uopće zunaš koji je to) ili na sp 180  ili na vxr 200  kak je koji susjed bio dostupan.... sa tims kutačima okolo letio i skupljo djelove za moj kad seneš andopgrađivalo il neš....


samo ugrađivao kompletne malossi garniture na sve piaggio big bore 2t agregate...  80% njih i danas ding dinga bez ikakvih problema ;)  oni koji ne su razbaljeni jer su lizali zid lol


cijena je ista?  gledaj oglasnik i vidi runner 2002 sa 5000 km i sr 2002 sa 5000 km.... nemoj srat prewvpe  razlika i do 5000 kn...

uostalom..  moj sr za kojeg svi govore da mi je mašina razvlajena i to..  je kolko ja znam jdini malossi 172 koji je 1500 km u 3 dana bez diranaj ijednog šarafa izdržao niti remen puko nit išta....  i do danas sam mu samo karike promjenio ;)

a na ljeto pajdo ide do irske  a ti?  u šibenik  :LOL:
 
"a i svi ultra jaki drag skuzteri su ti bazirani na zračno hlađenoj mašini kakvu ima sr jer ima nosače za disk otraga..." pojasni molim te...i ne obaziri se na tu neke...
 
Faber said:
"a i svi ultra jaki drag skuzteri su ti bazirani na zračno hlađenoj mašini kakvu ima sr jer ima nosače za disk otraga..." pojasni molim te...i ne obaziri se na tu neke...

time sam mislio reći da su svi ultra jaki drag skuzteri su ti bazirani na zračno hlađenoj mašini kakvu ima sr jer ima nosače za disk otraga...


kaj ti imam tu objašnjavat detaljnije lol
 
rednyaW said:
time sam mislio reći da su svi ultra jaki drag skuzteri su ti bazirani na zračno hlađenoj mašini kakvu ima sr jer ima nosače za disk otraga...


kaj ti imam tu objašnjavat detaljnije lol
a lol! nosači za disk! :mrgreen:
 
rednyaW said:
time sam mislio reći da su svi ultra jaki drag skuzteri su ti bazirani na zračno hlađenoj mašini kakvu ima sr jer ima nosače za disk otraga...


kaj ti imam tu objašnjavat detaljnije lol

Imaš nam objasniti kako se na Gileri 180 FXR koja je prvi ultra jaki skuter, ne nalaze nosači za disk otraga :misli:
 
joke said:
Imaš nam objasniti kako se na Gileri 180 FXR koja je prvi ultra jaki skuter, ne nalaze nosači za disk otraga :misli:

ma daj pusti ga on gleda drag scenu prije 5 godina pogledaj sad jesu mašine iz kojih se najviše izvlači vodeno ili zračno hlađenje  :jesus:
 
joke said:
Imaš nam objasniti kako se na Gileri 180 FXR koja je prvi ultra jaki skuter, ne nalaze nosači za disk otraga :misli:


nije AC....  SRkina mašina je jedina AC piaggio big bore koja je disk ready...samo plug n play...
 
Istina je da bi pumpa za vodu trebala biti veče opterečenje, ali isto tako motori sa vodenim hlađenjem mogu biti jače termički opterečeni...nadam se da znate kaj to znači :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.